Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon tetszik egy srác, akit csak látásból ismerek. 4 éve találkoztunk utoljára személyesen, akkor még ő vette fel velem úgymond a kapcsolatot: szemezgettünk, mindig előre köszönt nekem, többször össze is mosolyogtunk meg leszólított utána egyszer. A kövi évben többet nem láttam, külföldre költözött. Most ősszel vettem rá magam, hogy bejelöljem, vissza is jelölt a srác, ekkor pár bejegyzését lájkoltam, és 3 hónap után én is posztoltam több képet, ő viszont egyiket sem lájkolta. Lehet, azért mert nem tekint olyan bensőséges ismerősének vagy nem tetszem neki?

17/L


2017. dec. 8. 16:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy inkább csak látásból ismerjük egymást.
2017. dec. 8. 16:07
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, nem kéne elvárnom tőle a lájkokat, mivel 1-2 mondatot beszéltünk csak...ellenben metakommunikáció végig volt...
2017. dec. 8. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Mar ne is haragudj, de eleg nevetséges az, hogy azért hiszed azt, hogy nem szeretem, mert nem lájkol... En életemben nem lajkoltam be annak a kepet, akibe szerelmes vagyok. Sőt, a pasimét sem.


Mivel külföldön el, nem hiszem, hogy jo ötlet lenne egy kapcsolat. Oké, hogy a távkapcsolat is működik, de ugy, hogy egy masik országban el, az azért nem olyan, mint hogy te Szombathelyen, o meg Nyíregyházán... Csak kinoznatok magatokat vele.


Tanacsom: hagyd a francba. (Megfogadod vagy nem fogadod a te döntésed)

2017. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeret*
2017. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De a barátai képét mindig lájkolja meg az évfolyamtársaiét

:/

2017. dec. 8. 16:37
 6/6 A kérdező kommentje:

Előző hozzászóló: ,,életemben nem lájkoltam be annak a képét, akibe szerelmes vagyok. Még a pasimét sem.''

Akkor te nem a pasidba vagy szerelmes?

2017. dec. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!