Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek próbáljuk meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljuk meg?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy volt osztálytársamba, akivel szinte minden héten álmodom. Szerintem én is tetszem neki. De most két hónapja megismertem egy fiút, akivel nagyon jó haverságba kerültünk. Igazából a baráti körből mindenki tudja, hogy tetszem neki. Ő sem közömbös nekem, és minden együtt töltött alkalommal jobban... nem is tudom, nem jut eszembe megfelelő kifejezés:) Múlt hét pénteken megcsókolt, nagyon aranyos volt, egyáltalán nem tolakodó, és én visszacsókoltam. Ez volt az első csókom.:) Ezen a héten beteg voltam, nem mentem iskolába, szóval nem beszéltünk(Facebookot nem használok). A barátnőimmel már rengetegszer átbeszéltem, és arra jutottam, hogy valószínűleg nem csókoltam volna meg én is, ha nem vonzódnék hozzá. Már csak azt nem tudom, hogy mi legyen. Nem tudom, hogy megpróbáljuk-e egyáltalán ezt a párkapcsolatosdit.:)


+Az egyik barátom régebb óta ismeri őt, és azt mondja, hogy rendes srác, nincs benne rossz szándék, mint ahogy azt eddig én is tapasztaltam.



2017. dec. 16. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ittenem de cuki.probaljatok meg szerintem, nem veszthetsz vele semmit,par ha az elso kapcsolatod akkor elkell hogy keseritselek de ezek nem nagyon tartanak sokaig.de ne legyen igazam;) 15l
2017. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!