Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ujra erez irantam valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujra erez irantam valamit? Sokszor ram nez, tudom nem kell egybol arra gondolni hogy"uristen szerelmes? "de ez mar eleg feltuno hogy sokszor ram pillant . Baratnoje van, es ezert is furcsalnam

Figyelt kérdés

Regen bejottem neki..szorakoztunk,celozgatott ..tudtam hogy erez irantam valamit.

Es aztan baratnoje lett mert en nem akartam tole semmit ..aztan mikor egy helyen vagyunk suliban barhol..mindig nez de nem egyszer nem ketszer ,sokszor ..aranyosan hulyeskedik ..erdeklodik .Meg mindig tetszem neki ..csak probal massal potolni,vagy nem is tudom.



2018. jan. 2. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Még mindig érez irántad valamit és valószínűleg próbált tovább lépni rajtad mivel te vissza utasítottad.
2018. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!