Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Amelyik fiú együtt akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik fiú együtt akar szilveszterezni, akar valamit?

Figyelt kérdés
15/l, 17/f. Nem azokat a kedves válaszolokat várom, akik azzal jönnek, hogy kicsi vagyok és meg akart b@ szni. Őket egyből lepontozom. Amúgy is normális srácról van szó, ráadásul edzőm fia, kétlem, hogy meg merne ilyesmit csinálni. Szóval?

2018. jan. 3. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden esetben jelentheti azt.

Ha egy lány egy fiút áthív szilveszterezni vagy fordítva az lehet a barátság miatt is.

Engem is áthívott az egyik fiú szilveszterezni, de nem érez irántam többet.

2018. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Semmi koze hozza...lehet gondolta iszol szex stb:/
2018. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát együtt szilveszterezni mindenképpen, de amúgy viszont érdekli a társaságod, szóval valszeg érdekled őt ellenkező neműként is, felkeltetted a figyelmét
2018. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet,hogy csak külsőleg,lehet,hogy csak belsőleg, lehet, hogy mindkét szempontból érdekled őt
2018. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!