Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de nem tudom mit tegyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval néhány hónapja megismertem egy lányt akit az elmúlt időkben egész jól megismertem és nem tudom hogy most mit tegyek, mármint volt már nem egy, két lány az életembe de ilyen igazából még nem volt. És ezt úgy értem hogy én nem fejezem ki az érzelmeimet túl könnyen, nem szeretek beszélni róla, de ez a lány olyan hatást vált ki belőlem hogy érzelmes leszek és tudom hogy bejövök neki, mivel már számtalanszor beszéltünk dolgokról meg minden, de valamiért most az egyszer félek egy kapcsolattól. Tudom hogy ez hülyén hangzik de ez van nem tudom mit tegyek. Valami tanács? -esetleg valami bölcs gondolat?

2018. jan. 4. 11:08
 1/2 anonim válasza:
Hát ha tényleg szereted nem kell félj ! Én is csaj vagyok és ha attól félsz hogy megcsal akkor egy kicsit nézz utánna a háterének ha mást is megcsalt akkor téged is megfog.Vagy mitől félsz?
2018. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem olyan fajta,tényleg rendes lány,csak nem voltam soha a legjobb a párkapcsolatokba az apró hülyeségeim miatt és ha el is mondanám hogy mit érzek előbb vagy utóbb elcsesznék valamit.Azt hiszem ettől félek.
2018. jan. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!