Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, viszonylag sok haverja van, de nem ilyen osztály nagymenő gyereke típus. Szeretnek oltogatni, viccelődni másokkal.

Egyik óra előtt, mikor meguntam, hogy csak ücsörgök és nyomkodom a telóm, hátrafordultam, és az egyik srác kérdezett valamit, én válaszoltam, és elkezdtek 4-en oltogatni, ő viszont nem szólt egy szót sem csak állt, nézett, meg néha halványan elmosolyodott.

Szerintetek tetszhetek neki vagy csak annyira lesz@r, hogy még poénkodni sem akar velem?

15/L



2018. jan. 4. 15:22
 1/6 anonim válasza:
Vagy tetszel neki és próbált mosolyogni hogy felvidítson vagy megpróbált nem nevetni azon amivel ép "oltogattak" szerintem
2018. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából én is röhögtem, szóval nem sértődtem meg, nem volt komoly a téma, mindenki nagyon nevetett, nem értem, miért maradt ki.
2018. jan. 4. 15:45
 3/6 anonim válasza:
Valszeg nem akart megbántani
2018. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Eskü soha nem fogom megérteni hogy a fiuk miért piszkálják a lányokat.
2018. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Heccből, meg egymást is szokták, igazából állandóan mindenkit:D
2018. jan. 4. 15:58
 6/6 anonim válasza:
Értem
2018. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!