Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent? Játszik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Játszik velem?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki az evfolyam tarsam es mar ketszer tortent tobb koztunk, beszelgetunk is meg mar talalkoztunk is. Szilveszterkor is hivott hogy menjek veluk de szuleim nem engedtek el. Azota ugyan ugy ir meg minden de tegnap elment sitaborba ahova sulibol paran mentek. Es irta hogy a legjobb baratja mit mondot rolam( a legjobb baratja ketszer is beprobalkozot nalam de en mondtam hogy baratkent gondolok ra). Es a srac meg most meg tobbet irt kerdezgete folyton hogy mizu meg becenevemet is at allitota..Es moziba is hivott hogy megnezuk e azt a filmet amire regebben is mondtam hogy megszeretnem. Es igazabol azt nem ertem hogy ez most egy jatek es ott a fiuk rohognek rajtam hogy hogy játszik velem vagy tenyleg igy gondolja? Nyilvan senki se tudhatja csak igy a leírtak alapjan szerintetek😅. En 16 vagyok a srac meg 17
2018. jan. 5. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem itt van egy pár opció. 1. Féltékeny lett amikor megtudja hogy a barátja rád mozdult 2. Tényleg akar valamit 3. Poénkodnak a barátaival. 4. Megnézi hogy rá vehet meg egy kis "többre" akármit is jelent ez nálad.


Szerintem itt a legjobb válasz az hogy majd megbeszéljük ha vissza jöttél vagy hívj föl ha vissza értél a táborból.

2018. jan. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én szerintem is elég lesz ezt akkor megbeszélni, ha már visszajöttek, és javasolnám még, hogy ne a facebookon.
2018. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyi esélye van hogy csak poenkodnak? Azt honnan tudhatom? En semmi olyat nem irok hanem ugy vagyok vele ha haza jon megbeszeljuk,csak erdekel hogy szórakozik vagy tenyleg komolyan gondolja
2018. jan. 5. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod. Ezért kell azt mondani hogy ha majd vissza jönnek megbeszélitek. Így kivéded azt ha esetlegesen csak poén. Beszélj vele miután visszajött és adj neki egy esélyt ha még mindig el akár vinni randizni. Majd ott a reakcióiból meglátjuk hogy mit akar tőled.
2018. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van nagyon koszonom ezt fogom es akkor ugyis latni fogom:)
2018. jan. 6. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!