Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van érzelmi ingadozásom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van érzelmi ingadozásom?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok egyutt a baratommal, es nagyon tetszik kivulrol es belulrol is, viszont egyszerűen nem ertem az erzeseimet es kezdek megorulni.. Van, amikor talalkozunk es nagyon szeretek vele lenni, jol erzem magam, erzem, hogy szeretem, viszont valamikor pedig elont a ketely es csak gondolkodom, hogy vajon szeretem-e es feszengek. Miert van ez? Nem tudom, hogy mit érzek, viszont szakítani vele nagyon fájdalmas lenne, nem szeretném elvesziteni. Az elozo szerelmem csak platoi volt es a legjobb baratom volt, nem jartunk,viszont nagyon csunyan lett vege a baratsagunknak. Lehet hogy o befolyasolja az erzeseimet? Hogy miatta nem tudom elengedni magam es ujra szeretni? Folyamatosan csak ezen gondolkodom, hogy vajon mennyire lehet ez mukodokepes, mennyire lesz jo stb... Mit csináljak?

2018. jan. 6. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megviselt az előző ügy, akkor lehetséges hogy tartasz attól hogy ez is így fog végződni.
2018. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, eléggé megviselt :(
2018. jan. 7. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Miután a kérdés a "Tini párkapcsolatok" kategóriában kapott helyet, a válasz a korodban keresendő. Ilyenkor még tanulja a szervezet az érzelmeket kezelni. Még mindent túlkompenzál, hajlamos egyik végletből a másikba esni. Nincs ezzel semmi probléma.
2018. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már volt egyszer, hogy tudtam szeretni valakit nagyon, nem változott az érzelem, bár vele nem jártam és a barátság vége nagyon rosszul végződött. Viszont a mostani barátom iránt neha azt érzem hogy nagyon szeretem, odavagyok érte, kis idő múlva meg hogy lehet, hogy ez nem fog működni. És ez csak úgy megtörténik, ő nem csinál semmi rosszat.. Utána pedig a kettő érzés között marad. Megőrjít, mikor elbizonytalanodom.
2018. jan. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!