Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal februarba lesz 2 eve hogy egyutt vagyunk, de nem tudom mintha mar nem szeretnenk ugy egymast mint az elejebe, mindig csak a vita van neha mar nem birom elviselni a jelenletet sem. Minden nap itt alszik nalam es ha azt mondom hogy ne aludjon itt akkor egybol besertodik. Nekem sok ez az egesz de viszont ha szakitanek vele biztos hogy hianyozna. Elso baratom , mit tegyek?

18/l


2018. jan. 6. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nincs meg a szerelem,akkor előbb-utóbb úgyis vége lesz. 18 éves vagy nem 35 éves, hogy leéld az életed valakivel akivel igazából nem is akarsz együtt lenni. Esetleg még segíthet, ha leültök és megbeszéled vele, hogy most ez van, és hogy mit tudok tenni a helyzet javítása érdekében.
2018. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ő az első barátod, ezért érzed azt, hogy nehezen tudnád őt elfelejteni. De tudod te is, hogy ez megromlott. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Két dolgot tehetsz. 1: nem erőlteted azt ami nem megy, túl lépsz rajta. 2: megpróbáljátok megoldani

Mindenképp el kell simítani az érzést, hogy nem tudod elviselni. Vagy így vagy úgy.

2018. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!