Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tufom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tufom eldönteni, hogy szeret e engem. Tudnátok segíteni? 16/f

Figyelt kérdés

Régen szakítottam egy lánnyal, de egy buliban eléggé összemelegedtünk(ölelgettük egymást, meg csókolóztunk)

Azóta beszélgettünk a dologról és mondta, hogy egyáltalán nem bánta meg és, hogy vonzódik hozzám.

Viszont olyan lányról beszélünk, aki eléggé jóban van fiúkkal, de csak barátilag, ami engem akkor is kiakaszt.(Nagyon féltékeny típus vagyok)

A napokban írtunk és párszor sok idő múlva írt vissza, pedig elérhető volt ahogy láttam, és tökre azt érzem ilyenkor, hogy leszar.

Viszont mondta múltkor, hogy szeretne egyszer velem aludni és, hogy majd egyszer menjek át hozzá.

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy szerelmes e belém vagy csak kedvel kicsit.

Mert én úgy érzem, hogy újra beleszerettem.

Segítsetek légyszi!

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. jan. 7. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi azt nem tudhatjuk, hogy ő csak flörtölgetne veled vagy újraépítené a kapcsolatot, nektek kell megbeszélnetek, de nem neten :) azért csak óvatosan
2018. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!