Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak szerintem gáz és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem gáz és reménytelen?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel megismerkedtem és ő is barátnőt keres.

Kitette a napjába hogy reagálj ha van merszed néhány kérdésre válaszolni.Reagáltam rá és felvoltak sorolva kérdések és benne volt az is hogy ki tetszik nekem írjam le a nevét, meg ha megcsókolna akkor mit tennék,stb... És én nem mondtam konkrétan hogy ő az aki tetszik nekem, de mondtam hogy vissza csókolnám ha megcsókolna és azóta nem válaszolt.Órák óta nem reagált erre semmit.

Aztán nekem is ki kellett tennem a napomba amit látott és nem reagált rá semmit.

Nagyon gáznak és reménytelennek érzem ezt az esetet.

Ő fiú és én lány vagyok.


2018. jan. 7. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gáz, hogy nem vagytok képesek személyesen kommunikálni, beszélgetni egymással. Csak írjátok a sok idétlen szöveget, és utána elakadtok.

Ha annyira tetszik, miért nem beszélsz vele, hogy menjetek sétálni és személyesen egymás szemébe bámulva kommunikáltok?

2018. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"és ő is barátnőt keres. "

Ezt nem értem.

De egyébként ha nem írtad konkrétan hogy ő tetszik,akkor mit írtál?Mert lehet hogy teljesen félreérthető volt.

2018. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Lányként miért én hívjam el?

#2 Hát utaltam rá hogy bejön nekem meg mikor beszélgetünk akkor is biztosan látja.

Azt mondtam neki hogy találja ki ki tetszik nekem és azt írtam hogyha megcsókolna akkor vissza csókolnám.

2018. jan. 7. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért valami szabály, hogy csak fiú kérdezheti meg a lánytól, hogy nincs kedve sétálni egyet?

Nem azt mondtam, hogy 3 fogásos vacsorára hívd meg.

Én is lány vagyok, mégsem okozott gondot, hogy a srácnak aki tetszett megkérdezzem, hogy nincs-e kedve velem sétálni suli után?

Meglepődsz de sokszor kiderült, hogy a srácok nagyon is örülnek ha egy lány kezdeményez, mert sokszor nem érzik, hogy esélyük lenne.

Nem örök szerelmet vagy randit kell kérni csak egy séta, vagy dumálás..

2018. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lányként nem kell elhívnod,nektek elég jelezni hogy örülnétek neki.

Három opció van:

1,Nem tetszel neki és szégyelli magát.

2,Megijedt és nem tudja hirtelen mit reagáljon.Magamból kiindulva ez nagyon is lehetséges.

3,Nem volt elérhető azóta sem.Az hogy elérhetőnek jelzi a messenger nem jelenti hogy úgy elérhető hogy tud messengerezni.Ha lájkolgat/kommentet ír stb akkor persze ez nem lehetséges.

Második voltam.

2018. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
+Negyedik is mond igazságot.
2018. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönök szépen a válaszokat!

2018. jan. 7. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:
De, ez elég gáz
2018. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!