Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel barátaim nincsenek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diuskahhh7 kérdése:

Mivel barátaim nincsenek, vagyis az az 1-re nem mertek írni mert szerintem haragstik rám, ezért hozzátok fordulok. Napsi ha ezt látod, rád gondoltam c: <3. Szerelmi tanácsadás?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit egy hónapja láttam a templom előtti biciklitárolónál, és beleestem. Az egyik osztálytársam másnapra ki is derítette a nevét, így hát bejelöltem facebookon, de gyorsan levettem a jelölést mert meggondoltam magam. Erre 5 percre rá bejelölt és beszélgettünk. Néha látom az utcán és egymásra mosolygunk, ennyi. De nagyon tetszik


Na de most jön a lényeg. A fiú exe rámírt instán hogy én most kavarok e a volt pasijával. Nem mondtam hogy nem és azt sem hogy igen. Azt mondta hogy ez a beszélgetés maradjon kettőnk között.

Elmondjam a srácnak hogy irogat az exe? :D


Bocs hogy péntek este ilyen nagyon f***ságokkal zaklatlak titeket xdd


2017. dec. 22. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond el a srácnak, főleg ha "bele estél" akkor legyél vele őszinte... mielőbb az exe mondja el neki...
2017. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 rendben :D

Van pár elírásom >.<bocsi

2017. dec. 22. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

1. Nem kavartok, ha meg csak par szot beszeltetek, es egymasra mosolyogtok. Az ennel melyebb dolog

2. Az exenek mi koze lenne ehhez? Szakitottak, eressze el a sracot.

Ne szolj neki szerintem

2017. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A bicikli tárolóba mondjuk bele is lehet esni :D
2017. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 XD
2017. dec. 23. 15:44
 6/6 anonim válasza:
45%
Ember megkért hogy maradjon kettőtök között erre kiírod ide a világhálóra
2018. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!