Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal 2 évig jártam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 évig jártam, elmentem a suliból és szakítottunk. Én még mindig szerelmes vagyok belé pedig már 1/2év eltelt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleink nem tudták h járunk úgy hogy az egész titokban ment. Viszont a szülinapjai ott alvósak voltak és ott végig együtt voltunk. Volt amikor több család elment együtt nyaralni és ő is meg én is ott voltam és a barátnőm kizárt a szobánkból mert csak neki volt kulcsa és én meg mentem át a barátomhoz és a haverjához h együtt nézzünk filmet. Viszont én oda ültem a kanapéra és (senki nem tudta h járunk csak a barátnőm meg mi ketten, szóval a haverja nem) ő aludjatott volna az ágyon a haverja mellett de nem mert ő oda ült mellém a kanapéra és átölelt és megosztotta velem a takaróját mert látta h vacogok és ott fogta a kezemet meg simogatta a combomat(nagyon jó érzés volt h balaki törődik velem) na mind1. MOST JÖN EGY MÁSIK SZORY AMI A LÉNYEGRE TÉR!!! Balatonon ugyanazok a családok az ő nyaralójukban voltak(barátomékban)mert áthívtak mindenkit (de csak mi aludtunk ott a mi családunk) és már voltam a barátommal közös táborban meg minden ,DE másfél év alatt nem csattant el az elsö csók... És akkor annyira aranyos volt mert ketten voltunk a szobályában , ott ültem az ölében amikor mondtam neki h nagyon fáradt vagyok inkabb leülök melléd és hátradőlök, erre amikor hátra dőltem annyira cuki volt és mondta h kapok valamit és megcsókolt de az csak egy szájrapuszi volt, de utána este azzal köszönt el meg még vagy százszor odabújtam hozzá , simogatta a derekamat meg még 10000-szer megcsókolt 😍 NA MIND1. JÖN A LÉNYEG:most volt tegnap a szülinapom és még annyit sem írt hogy boldog szülinapot. Múltkor írtam neki és csak megnézte de nem írt vissza...nem értem miért. Annyira szeretem még mindig h nem akarom elengedni. Viszont nem sokára elköltöznek Balatonra . Mit tegyek? Találkozhak vele valamelyik plázában és üljünk be enni egy Vapiánóba vagy mi? VISZONT CSAK TITOKBAN LEHET!Mondjuk a szüleimnek simán behazudom h a barátnőmmel megyek el shoppingolni. SÜRGŐS.


14lány



2018. jan. 7. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Gáz hogy nem volt nyelves csók? A barátom mrg én is féltünk tőle és mindig beszéltünk is róla régebben h azt majd bármiáron is együtt kell mindekttőnknek az első nyelves. De nrm így volt
2018. jan. 7. 20:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem simán mond, hogy beszélni szeretnél vele, találkozzatok, és mond el amit érzel. Szerintem ez a legmegfelelőbb megoldás.

15/F

2018. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolónak de gáz h két év alatt még nem volt nyelves?

A fiú is 14

2018. jan. 7. 22:57
 4/4 he84 ***** válasza:
Hát az nem volt szép, hogy nem köszöntött fel, bár monndjuk nem illik kifejezetten elvárni se. Ám az is lehet, hogy némiképp megijedt, vagy nem tudom. Plusz nem kéne a nyelves csók hiányánál ennyire leragadnod. Ne ez legyen a legfontosabb, hanem a viszonyotok! De hogyha úgy érzed, hogy van rá némi esély, akkor a legközelebbi közelkerüléskor próbáld meg óvatosan kezdeményezni a nyelves csók egy gyengéd kis csókolózás közben. De ne vadul, ne gyorsan, mert az soha nem jó! Figyeld közben az ő reakcióit is, ha ő is csinálja veled közben, akkor tuti siker. Ha nem, akkor vegyes. Ha pedig nem volt/nincs nyelves csók, nem gáz az se! Ez nem lehet elvárás! Nem jó az ilyenbe nagyon kapaszkodni! Valamikor valakivel vagy lesz, vagy nem, az erőltetés nem jó! És nem gáz, mindenki úgy és magának csinálja, meg persze a másiknak is, ahogy az jól esik, persze főleg akkor, ha azt a másik is veszi, elfogadja legalább valamennyire.
2018. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!