Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy barátság?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú haverom, rengetegszer együtt vagyunk, és ez a környezetünknek is feltűnt. Néha nekem is bevillan, h lehet, tetszem neki. Egy másik ismerősömmel, egy sráccal, aki az említett haverom osztálytársa, beszélgettünk, és mondta, hogy ő úgy vette észre a srác meg köztem, hogy szercsi van.

Volt egy másik eset, mikor a srác is ott volt velem, és egy ismerősünk kérdezte, hogy mi járunk,és erre a srác mintha bosszankodna,de mégis olyan vidámsággal a hangjában mondta, hogy majd most biztosan elterjeszti a zenesulijában, hogy mi járunk. Meg egyszer a tanár olyan példamondatot diktált le, hogy X. és Y. (ez legyen én és a srác) minden szünetben beszélgetnek. És mondta a tanár, hogy ő ezzel semmi rosszra nem gondolt, hiszen ez egy jó fiú-lány barátság. Aztán mikor ismét dumáltunk ezután a sráccal a szünetben, akkor ilyen fura hanglejtéssel mondta, hogy fiú-lány barátság.

Szerintetek többet érezhet irántam, mint szimpla barátság?

17/L


2018. jan. 7. 22:04
 1/1 vikinagy válasza:
Igen biztos vagyok benne
2018. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!