Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről? Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány (mint mindig). Pár hónapja összebarátkoztam egy lánybarátjával, és rajta keresztül vele is jóba lettem úgymond. Elkezdtünk köszönni egymásnak, és egyszer kérdeztem tőle valamit, amiből egy kb 2 perces beszélgetés szövődött. Úgy egy héttel később elmondtam neki, hogy tetszik. Ő azzal válaszolt, hogy kapcsolatot nem akar, de barátok lehetünk. Mondtam, hogy okés, és a végén megöleltem. Teltek a napok, a hetek... személyesen nem igazán tudunk beszélni, viszont face-n tudnánk, de féltem ráírni amiatt, hogy "elrontom".

Majd egy nap összefutottunk - váltottunk pár szót, de sietett valahová. Utánaszóltam és megkérdeztem, megölelhetem-e. Megengedte. Ezután még párszor köszöntem neki, meg kérdeztem tőle, de azt vettem észre, hogy nem veszi szívesen, ha megszólítom. Később már rám se nézett sosem, és ha köszöntem sem köszönt vissza.

Ráírtam, hogy haragszik-e, de nem válaszolt. Napokkal később bocsánatot kértem tőle az ölelés miatt, mondván, hogy tudom, hogy nem volt normális, hiszen nem is ismerjük egymást. Erre mondta, hogy látja, hogy többet akarok tőle, de ő csak barátként tekintett rám, és ezért úgy döntött, hogy ez nem mehet tovább.

Az ezt követő napokban öt üzenetet is írtam neki... nem akartam ennyire "messzire menni", de semmire sem válaszolt. Magyarázkodtam neki, hogy az ölelés csak egy baráti gesztus, illetve, hogy csak barátságot akarok tőle, de nem használt... Nem értem, miért nem írt vissza.

Karácsonykor boldog karácsonyt kívántam neki, erre visszaírt egy "neked is"-t. Majd remélve, hogy végre válaszol, megint megkérdeztem, hogy mit gondol arról, amit mondtam. És nem adott választ... Újévkor pedig részegen boldog új évet kívántam neki, mondván, hogy sajnálom, hogy így alakult, és remélem, hogy szóba áll még velem. A végére pedig hozzáfűztem, hogy puszilom. Erre sem írt vissza.

Mi a véleményetek? Miért nem írt vissza semmire? Nem bunkóság ez? Tudom, hogy az a sok üzenet már felért egy zaklatással, de mégis mit tehetnék, ha nem ír vissza?

Személyesen nem tudom, mikor tudok vele beszélni...



2018. jan. 2. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Szerintem hagyd.
2018. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát lehet, hogy túlságosan nyomulsz rá. Ilyenkor én is azt csinálnám, mint ő. Nem reagálnék. És nem is tudom, fura hogy nem akar kapcsolatot, mármint biztos meglehetnek az okai (pl az előző kapcsolata eléggé a rovására ment) vagy csak nagyon nem akar téged. Szerintem, hagyd egy ideig, aztán hívd el egy baráti társasággal valahová, talán helyre áll a barátzóna és nem fog ignorálni.
2018. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy tényleg nem akar tőled semmit, szóval szerintem hagyd őt békén. A szerelmet nem lehet senkire sem ráerőltetni, azzal csak magadat alázod meg, ha nyalsz neki, mint egy kis pincsi kutya. Tudom, hogy rosszul esik, hogy leszarja a fejedet, dehát őt is meg lehet érteni egy bizonyos szinten. Hidd el, majd lesz valaki más, aki imádni fog téged minden tulajdonságoddal együtt, csak várni kell, és nem egy olyan lány után koslatni, aki tudomást sem vesz rólad.
2018. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint ahogy te magad is mondtad ennyi üzenet már a zaklatás kategóriában van. Ne kínozd tovább. Nem tetszel neki. Fogadd el.
2018. jan. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ez h o a baratod?? Mekkora ... ez? Nem a baratod es nem akar toled semmit, nem ertem miert akarsz egyaltalan tole barmit is.
2018. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!