Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csókos sztorikat meséltek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos sztorikat meséltek?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok másokéra,nemet és kort írjatok!😂
2018. jan. 7. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nem tudom. Az első amire emlékszem is, az tényleg tök romantikus, még 17 évesen volt egy lány akivel rövid időre összejöttünk, és a balatonparton egy nyári este mindkettőnk első csókja megtörtént.


Csakhogy már egy évvel korábban elvileg smároltunk egy lánnyal egy buliban, csak én arra egyáltalán nem emlékszem, és pont olyan haverom szembesített ezzel másnap akinek azt sem szabad egészben elhinni amit kérdez. :D

20f

2018. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Tegnap volt. Inkább hadjuk...
2018. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1.barárommaé volt 14évesen:)

Most 15vagyok, de akárhogyis nézem elég béna volt xd de azért aranyos. Tavaly februárban nálunk még hó volt és este sétálgattunk már a sötétben. Majd eleredt az eső. Aztán ugye hazakísért és már tökre elázva bámultuk egymást és közelebb hajolt és megcsókolt.


Viszont az első nyelves is ezzel a barátommal volt..Hát az is elég gyenge volt de hát mindkettőnknek az első volt. Épp nálunk volt amikor azt hittem, hogy csak egy puszit akar adni...aztán kiderült, hogy mégsem.



De hát ezek mindig ilyenek...ezért is emlékezetesek:)

2018. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam, szalagavató afterunkon történt, egyik osztálytársammal. Azelőtt suliban is folyton húztuk egymás agyát, meg szalagavatón keringő után, mikor a partybuszra vártunk, megjegyezte, hogy amúgy fogadjunk, hogy ma smárolni fogunk :DD És hát így is lett, mindketten többet ittunk, odajött, táncoltunk, és megcsókolt. Furcsa egyébként, mert azt hittem bejön, mint kiderült, ő is ezt hitte, viszont rájöttünk, hogy csak barátként tudjuk elképzelni a másikat, és most 2 évvel ballagás után is ő a legjobb fiú barátom, ő is ugyanígy vélekedik rólam. Örülök, hogy vele volt, mert így nem volt negatív élmény, én nem bántam meg, meg hát ha ez nincs, akkor nem tisztázódnak úgymond a dolgok kettőnk között :D
2018. jan. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Szóval..


Együtt vagyok mai napig a lánnyal (csak gondoltam leszögezem a dolgot)


Úgy kezdődött, hogy együtt akartuk tölteni a szilvesztert ami sikerült is mivel 1 hetet náluk voltam.

1 nap nagyon zárkózott voltam, mivel kicsit furcsa volt hiszen 1 találkozás, de mi már tervezgettük az első csókot..


Aztán másnap már összebujtunk videókat néztünk stb..

Egész nap elvoltunk.

Olyan délután 17 felé egymást néztük én hirtelen oda hajoltam felé és adtam neki egy szájra puszit, neki ezt tetszett így folytattam, aztán lassan rá egy 30 perce el csatant az első csók is.. féltünk mind ketten, hogy elcsesszük de szuperül sikerült.. így jobb volt, hogy előre terveztük a dolgot, mintha hirtelen történt volna


Nekem így történt ;) :) 17/F

2018. jan. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem, úgy volt hogy 1 hónapig jártam a fiuval, és folyton baszogatott mar hogy ő csokolózni akar, hát egyszer közeleebb hajoltam es megcsokoltam, én elkezdtem csókolni, ő meg kb 2 masodpercig folytatta, majd elhajolt xdd nemtudom miért csinalta ezt, de utanna nemsokkal kesobb tonkre is ment a kapcsolatunk. Persze nem ez miatt.14l
2018. jan. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én 12 vagyok 😂 és egy 13 éves sráccal volt meg az első csók😊 eljött elébem és haza kísért (a suliból) és amikor búcsúztunk és már megöleltem megkérdezte h kaphat-e egy csókot. És megvolt az 1. Csók😂 (nem kell h itt jöjjenek a negatív válaszok mert már az osztályból minden lánynak megvolt az 1. Csókja)
2018. jan. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan 7-es ez aranyos, ráadásul a szerelem relatív fogalom, teljesen mindegy hàny évesek vagyunk, ha egyszrűen csak szeretünk valakit!
2020. márc. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!