Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Uristen. Beleszerettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uristen. Beleszerettem?

Figyelt kérdés

Nos ezeket a sorokat sírva írom le nektek vélemény után kutatva.. hát az egész úgy kezdődött hogy megismerkedtem azzal a sráccal 1fbs csoportban.aztán beszélgettem vele a csoporban..aztán bejelölt..én visszajelöltem.beszélgettünk, és kb 2hét után haverok lettünk.elvoltunk egymással,mindent ami bántott elmondtam neki,mert megbíztam benne,és ő is bennem.aztán barátok lettünk..végül legjobb barátok..aztán már szinte csak ő járt a fejembe.csak az érdekelt hogy vele mivan.csak vele beszéltem 0-24 ben.aztán jött egy fordulat.szakított az exével.és elkezdett nekem aranyos üzeneteket küldeni..azt mondta hogy az övé vagyok..én először csak poénnak vettem..utánna egyre többször írta.amikor 00:00 volt egymásnak írtunk először.végül mire észbekaptam rájöttem hogy beleszerettem és azt hittem hogy ő is belém.úgy nézett ki mintha járnánk.de én félreértettem és csak 1hét után jöttem rá.de ő ezt nem tudja hogy nekem ő tetszik és hogy szerelmes vagyok belé és hogy azt hittem hogy járunk. Mondtam magamban:majd úgyis összejövünk..de nem....ő visszaakar menni az EXÉHEZ akit velem beszélt ki..és ez nekem rohadt szarul esik.szóval ez a helyzet kb. És kérlek ne írjátok hogy felejtsem el mert az lehetetlen..

14/l (ne bántsatok a korom miatt pls van elég bajom mert ez egy másik téma de 3hónapja depressziós vagyok és csak Ő az egyetlen örömöm)



2018. jan. 7. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
szerintem abban a korban vagy mikor barkineltudna csavarni a fejedet ! akar en is.
2018. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem az a fajta vagyok aki bárki szép szavainak hisz..pont ellenkezőleg
2018. jan. 7. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:
barki szep szavanak? elhiheted olyan bensoseges dolgokat irnek hogy egy egesz dramai szinhaz siratna. ha meg pont az miatt vagy oda a sracert ahogy ki nez fotok alapjan sajnalni tudlak. : D
2018. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretem "ahogy kinéz" egyáltalán.hanem azért mert benne megbízhatok,ott áll mellettem ha baj van, elmondja nekem az őszinte véleményét meg stb.és ne gyertek azzal hogy "igazánól meü vagy szerelmes belé csak mivel foglalkozik veled te érzed úgy"
2018. jan. 8. 16:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából* nem*
2018. jan. 8. 16:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom még ki olvassa ezt a kérdést..DEH..Ma 0:00 összejöttünk😍
2018. jan. 22. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sokáig! Megérdemelted ;)
2018. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!