Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? Jó ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Jó ez így? Már odáig fajultunk hogy egymást ütögetjük.

Figyelt kérdés
Nos...Az egész ott kezdődött hogy nyáron elmentünk együtt sétálni meg ilyesmi és mellettünk elment egy göndör hajú srác mire én mondtam hogy "de jóó haja vaan"(Göndör haj mániás vagyok mindegy hogy fiú vagy lány a göndör haj szerintem gyönyörű) be se fejeztem a mondatot hogy én is ilyet szeretnék, mire barátom mondja hogy szopjam le a srác... erre ideges lettem és pofon vágtam..Borzasztóan megbántam amint megtettem és szerintem az sem mentség hogy ideges lettem amiért így beszélt velem..bocsánatot kértem vagy ezerszer.És most pedig barátomnak azt mondtam hogy ha meg mer csalni akkor letépem a micsodáját erre többször is pofon vágott.Nem nagyot persze, de rosszul esett..azt mondta neki meg az esett rosszul amit mondtam és azzal védekezett hogy anno én is megütöttem.Tudom,hibás vagyok én is..de hetek óta marjuk egymást és már nagyon fáj mikor veszekszünk és olyanokat vág konkrétan a fejemhez (én sosem szoktam lehordani) amik nagyon nagyon fájnak.De nem szeretnék szakítani mert szeretem...

2018. jan. 9. 16:46
 1/9 Fruzs33 ***** válasza:
Akkor beszélj vele.Másképpen nem lehet megoldani
2018. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ti mit tennétek a helyemben?
2018. jan. 9. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz pofa kell azért,hogy a saját barátodnak mond azt,hogy milyen jó haja van egy másik fiúnak.

Csodálom,hogy nem hagyott ott azzal,hogy akkor mehetsz ahhoz :D

Ahogy az előttem szóló írta..ülj le vele beszéld meg,ne neten ott nem látod a másik reakcióit stb.

Személyesen az igazi minden.

2018. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenki megnéz mindenkit.És ha lány lett volna akkor is azt mondom hogy" de szép haja van olyan kell."Nem azért mondtam nyílván mert másra hajtok vagy mert nekem ő nem elég.Egyszerűen csak szépnek tartom a göndör hajat(sajnos nekem nem olyan)
2018. jan. 9. 18:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat^^Már minden rendben.
2018. jan. 18. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszèljètek meg..
2018. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azzal hogy megutott mar pontot tett a kapcsolat vegehez. Milyen ember az aki kezet mer tenni egy nore/lanyra. Ha egyszer megette azt megteszi majd megegyszer vagy amikor jol esik neki. Azonkivul szerintem nem fog mukodni a kapcsolat ha nem bizik meg benned.Ha megbizott volna abban, hogy te ot senkiert sem hagyod el akkor nem lett volna feltekeny. Szerintem csak tonkre teszed magad ebben a kapcsolatban. Szakits vele mert nem eri meg neked ez az egesz. Es meg meg is alazod magad azzal hogy turod azt hogy lehord meg lenez.... mi kell meg hogy beteljen a pohar? talan kikene tegye a szurodet?! mert ha egy ember szeret valakit akkor nem uti meg vagy nem hordja le amit o mar megtett.. es ha ezek utan is tovabb turod akkor kerdez meg magadtol hogy hol a buszkeseged es hogy ki o, hogy neked ezeket a megalaztatasokat turnod kell... es ha megsem szakitasz, akkor eleg buta vagy ... mar bocs de nekem ez a velemenyem... szakits vele.. van eleg hal a vizben es biztos kapsz valakit aki megbecsul
2018. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már megoldódott minden^^Egyszer hibázott,de mindenki érdemel még egy esélyt és én hiszek neki hogy nem dog többé ilyet csinálni.Nem ütött meg annyira csak nagyon kicsit ami nem fizikailag fájt.De tudom hogy soha nem tenné meg újra,hiszek neki.Megbeszéltem vele mindent és boldogabb vagyok így.^^
2018. jan. 19. 19:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta sokkal kedvesebb velem,próbál uralkodni a féltékenységén és látom rajta hogy tényleg szeret és hogy soha többé nem lesz olyan velem^^örülök hogy inkább megbeszéltem vele a dolgokat mert szeretem.
2018. jan. 19. 19:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!