Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert csinalja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel kapcsolatba vagyok es neha nagyon furan viselkedik...Tegnap felhivtam tok kedves volt meg ereztette velem hogy szeret...Ma pedig inkabb mar fel se hivtam mert nagyon flegma es bunko volt meg az irasa alapjan is. Egyebkent o messzebb lakik igy nem tudunk talalkozni hogy szemelyesen ezt megbeszeljuk.

16 eves a fiu. 14\L


2018. jan. 9. 22:20
 1/1 anonim válasza:
Hát figyelj . Az hogy fura az már kicsit baj . Sajnos velem is volt ilyen . De nem a végén kiderült nem is szeretett . Szerintem kérdezd meg miért ilyen . Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni . Próbálj pozitív lenni . Lehet csak rossz napja van . De az is lehet hogy már nem szeret vagy nem szeretne a tavolsag miatt veled járni . Próbálj utána járni :)
2018. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!