Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszemélyes ágyon meglehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszemélyes ágyon meglehet oldani az együttalvást?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán, kicsit jobban összebújtok. Annyi hátránya van hogy ha kicsit is melegebb van a szobában akkor összefogjátok izzadni egymást. Bár az se mindegy milyen az az egyszemélyes ágy, mert van 70cm széles is meg 110cm széles is. Nekem utóbbi van és kifejezetten jól elférünk rajta, egyszemélyes ágyhoz képest. (Csak azért írom hogy tapasztalat, nem a levegőből beszélek.)
2018. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem az egyszemélyes ágyat, sokszor " akaratlanul " is jön egy kis játék, mert egymáshoz vagyunk simulva mindig, az meg azért eléggé ingelően tud hatni. :)
2018. jan. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk más kérdés ha csak aludni szeretnétek. :D
2018. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tyu, hat tenyleg nem mindegy hogy 70 vagy 110 cms-e az az egyszemelyes agy.😅 Ha nem csak aludni akartok jo lesz az
2018. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kényelmesen, ténylegesen alvást nem.
2018. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Össze kell bújni, onnan kezdve viszont nehéz azt megoldani, hogy tényleg csak alvás legyen.
2018. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kisfiú 52 válasza:
48%
Lehet, de roppant kényelmetlen és nem is egészséges.
2018. jan. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kekcsi ***** válasza:
81%
Ha hátonfekvők vagytok, akkor nehéz elképzelni, de oldalfekvőknek nem gond, volt már, hogy megoldottam.
2018. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Nagyokos eddigi válaszolók nem írták, hogy

1. attól is függ, hány kilósok vagytok.

2. attól is függ, hogy "utána" jót akarsz-e aludni

3. végül jó tanács: próbáld ki.

2018. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!