Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban,aki nekem bejön,szoktam öt nézni,valamikor szoktunk beszélgetni vagy váltani 1-2 szót. Van olyan időszak amikor,nagyon kedves velem,sokat néz stb. Es utána jön az az időszak amikor le se szar,rám se néz,se semmi.
2018. jan. 10. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz megmondani,lehet sima haverként tekint rád,ha tetszenél neki szerintem sűrűn keresné a társaságod.
2018. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De amikor kedves (vagyis abban az időszakban van) akkor szokta mondani,hogy milyen szep vagyok stb.
2018. jan. 10. 13:55
 3/10 Unikornispata válasza:
Hány éves?
2018. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz róla, hogy esetleg tetszel neki? Mert lehet hogy csak úgy barátnak tekint.

Én is így csináltam ma, hogy rá se néztem, mert ebben a helyzetbe meg én nem tom hogy mivan. Ő tudja hogy tetszem neki de én nem hogy én e neki.

Ezt csak azért írtam le, mert lehet hogy hasonlíthat és tudtam segíteni.

dicsérd meg a haját, vagy valami ami tetszik neked.

2018. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ő tudja,hogy tetszem neki de ő nem tudom,hogy én tetszek-e neki.

Ezt magyarázd el légyszives kedves utolsó

2018. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

de én nem tudom,hogy tetszek-e neki*

Bocsika:D

2018. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én mondtam már egy barát révén hogy bejön de én nem tudom hogy igazán tetszek-e neki, mert elég nehéz levenni hogy mi van.
2018. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..mondjuk azt nem tudom,hogy tetszem e neki. A múltkor amikor összejöttek egy sraccal teljesen kiborult tőle. Meg jo párszor mondta,hogy szep vagyok,meg szíveket küldött. Olyan mintha kicsit tudna,hogy nekem bejon. De amikor beszéltünk a szemembe sem mert nézni..
2018. jan. 10. 20:48
 9/10 A kérdező kommentje:
* osszejottem
2018. jan. 10. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem nem mer a szemedbe nézni akkor az nem mindig azt jelenti hogy nem tetszel neki, hanem azt hogy gyáva hozzá még. Ha kiborult hogy egy fiúval jöttél össze akkor biztos beléd zúgott.

Kezdj el vele beszélgetni aztán majd úgy is fogod látni hogy bír e

2018. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!