Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek most? Én szeretm de.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Én szeretm de.

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akit szeretek. De az a lány a legjobb barátomba szerelmes. És jártak is de azóta szakítottak. Én meg beleszerettem, de a lány még mindig a legjobb barátomat szereti akivel járt. Én már mondtam neki hogy szeretem de ő azt mondta hogy "bocsi de én nem úgy gondolok rád és nem is hülyítelek mert szeretlek csak hát nem úgy mint te". Szerintetek mit tegyek? Én már úgy vagyok hogy feladom de kiváncsi lennék a ti véleményetekre! F/14 ( a lány is 14)

2018. jan. 10. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd,nem éri kockáztatni a legjobb baratoddal való kapcsolatotokat,mert ebből meg vita is lehet köztetek.
2018. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele hogy hagynám de már nem szereti azt a csajt már 2,5 hónapja szakítottak. És beszéltem is vele erről azt mondta hogy nem érdekli már mert nem szereti. (Mellesleg nyáron elköltözik külföldre, messzire)
2018. jan. 11. 06:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Fő szabály a barátságban: soha ne gyere össze a legjobb barátod /baratnőd exével!
2018. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!