Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, akit egy versenyről ismerek és már azóta nagyon bejön belsőre és külsőre egyaránt. Versenyen beszélgettünk egy kicsit és azt is tudom, hogy a mi sulinkban fog tanulni jövőre. Nagyon szívesen ráírnék,viszont nem tudom mennyire gáz ugy, hogy nincs nagyon okom erre. Jófej és közvetlen, szóval biztos visszaírna csak ahj. Facebookos kommentjeiből látom, hogy nincs barátnője, viszont ha úgy jönne nem utasítana vissza egyet. Mit tegyek?

2018. jan. 12. 15:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 14 L
2018. jan. 12. 15:28
 2/6 anonim válasza:
Írj rá. Ha ismered (és közvetlen), akkor szerintem nem gáz.
2018. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na és ha nem írsz rá, mit akarsz? :) Bátraké a szerencse.
2018. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ugyanebben a cipőben járok. Szerintem megérné ráírni - mondom ezt úgy, hogy én sem merem megtenni -, mert ha nem írsz rá, akkor nem lesz semmi. De persze megértem, hogy miért óvakodsz.

Szerintem egy "Szia, hogy vagy?" teljesen rendben lenne. Bocsi, ha már idejétmúlt a válasz, és ha már ráírtál:)

15L

2018. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj rá. Egyáltalán nem gáz. :)))
2018. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ma este szerintem ráírok. #4-es hajrá neked is. Ne aggódj szerintem. Én is izgulok egy kicsit, de ugy érzem menni fog. Márr csak azt remélem lesz témánk😅😅
2018. jan. 14. 15:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!