Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátság vagy annál több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy annál több?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem és beszélgettem vele facebookon egy kicsit és tök jó volt.

Egyszer mondtam hogy mit csinált Máté kémián ö meg elkezdte úgy bírom azt a srácot

Aztán mondta később hogy az osztályomból utálja a lányokat kivéve 1 et fiúk közül meg csak engem bír.

Aztán másnap meg ő írt először hogy megkérdezze hogy ballagtathat e engem majd évzárón.

Ma a suliban meglátta hogy éppen rá nézek hirtelen elnézett aztán megint rám nézett és megint elnézett mikor már biztos volt benne hogy rá nézek.

Gondoltam hogy beszélek vele de nem tudom megtalálni sose egyedül és itt facebookon "udvarolni" meg szerintem nagyon nagy hülyeség és csak azt mutatná meg neki milyen gyáva vagyok de egyszerűen nem tudom mit csináljak ha 8 lány beszélget és az a lány aki tetszik sosincs egyedül. Reggel mikor megyek a suliba már akkor is ketten vannak a barátnőjével akit nem ismerek.

Viszont mondta hogy ő is abba az iskolába fog menni amibe én csak ő 1 évvel később és akkor gondoltam a barátság se lenne rossz dolog viszont akkor úgy érezném hogy én lennék a 3. kerék. Ha próbálkozok nála utána meg már nehéz lenne barátkozni vele ha véletlen nem tetszenék neki.Valaki tudna segíteni? 14/f



2018. jan. 12. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha beszélgettek gyakran Facebookon, ott szervezhetsz egy találkozót vele, ahova a barátnői nem mennek majd vele. Például ha az általános sulis ballagásoknál van egyáltalán ilyen (nem tudom, mert én kisgimisként sosem ballagtam el általánosból), írj rá, hogy ha lesz valami megbeszélés, amire neki is jönnie kell (pl. ismertetik a ballagás menetét, programjait). Vagy hasonló indokkal menj oda hozzá és a barátnőihez és így hívd kicsit félre tőlük, aztán már nyugodtan beszélgethettek.

De mint lány, én biztosra mondom neked, hogy ha tetszel neki, a barátnői is tudnak róla, ezért ők is venni fogják a lapot, ha le kéne lépniük egy kis időre.

Az pedig, hogy te tetszel e neki, csak egy módon deríthető ki, mégpedig, ha megkérdezed tőle, és felajánlhatod, hogy találkozzatok sulin kívül is, ha ő neki is van kedve.

Sok szerencsét! :)

2018. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:)

Mi a véleményed a másik részéről a dolognak?

2018. jan. 12. 19:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Most valahogy rájött hogy tetszem neki írta neki osztálytársam(nemtudomhonnantudtameg) hogy cukik lennénk együtt ö meg igy de külön cukibbak :C
2018. jan. 12. 21:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Na most meg nyomul rám valaki aki ért a nökhöz privát esetleg?
2018. jan. 12. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)

Szívesen segítek, ha tudok, írd le a részleteket privátban!

2018. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!