Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki? 16L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? 16L

Figyelt kérdés

Tudom hogy már sok ilyen kérdés van, de attól még leírom a sztorimat.

Szóval, múlt évben új iskolába mentem és megtetszett egy fiú. Az egyik osztálytársam nem hagyott békén azzal, hogy ki tetszik nekem és mindenkin végig ment. Pont annál, aki tetszik nekem, úgy döntött hogy "jó, akkor idegesítsük ezzel a fiúval". Kérdezte és kérdezte, de végig tagadtam hogy tetszik nekem.

De ő (mivel nagyon szeret idegesíteni embereket) odament a szerelmemhez és elmondta hogy tetszik nekem! Ő úgy tudta, hogy nem igaz, mert tagadtam és csak én tudtam magamban hogy, de nagyon tetszik. A szerlemem csak bambult és mondta, hogy oké...

Idén, angolon pont mellé ültettek és mindig olyan jól elvagyunk. Sokat nevetünk meg mosolygunk egymásra. Néha csak úgy beszélünk és egymástra mosolygnk utána és olyan mintha nem tudnánk abbahagyni a mosolygást. Van amikor direkt idegesít, de látja rajtam hogy nem bánom csak viccesnek találom. :)

Ha szomorú vagyok, egyből odajön megkérdezni, hogy mi a baj. Néha látom szünetben hogy csak egy pillanatra engem néz. Sok lánynak tetszik sajnos, de én őszintén mondom szerintem csak én vagyok az egyetlen aki tényleg azért szereti amilyen belül. A legtöbb lány nem is nagyon ismeri csak megtetszik nekik mert nem néz ki rosszul.

A baj most jön. Körülbelül 1 hónap múlva elmegyek egy másik suliba. Amikor elmondtam neki, lesokkolt és bíztatott de nem is tudom...olyan fura volt. Azóta olyan, mintha egyre több időt töltenék vele, és többet is beszélünk.

És most a nagy kérdés: Szerintetek tetszem neki? És annyi lány közül választhatna engem?



2018. jan. 20. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, ebből nem lehet megmondani.

Lehet csak a barátjának tekint, azért ilyen kedves veled.(Ez nem túl gyakori, ha nem meleg az illető, vagyis én nem tapasztaltam :D)

Az is megeshet, hogy mivel szerelmes vagy, te csak a jó dolgokat látod vagy csak azokat írtad ide, amik meg ellene szólnak, azokat figyelmen kívül hagyod.

Viszont, ha tényleg így van veled, nincs ez ellen szóló példa, akkor valószínűleg tetszel neki.


Miért mész át másik iskolába?:/

2018. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tényleg ilyen velem. Én is gondoltam már, hogy csak jó barátként tekint rám, de nem nagyon tudom.

Sajnos elköltözünk és a szüleim nem tudnának elvinni olyan messzire minden reggel

Busz meg nem jár oda...

2018. jan. 22. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!