Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek újra beszélgetn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek újra beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Tehát. Van egy fiú aki tetszik, és akivel úgy kb egy évvel ezelőtt rendszeresen beszéltem (messengeren). De akkor még nem tetszett, csak barátként tekintettem rá. Viszont mikor beszéltünk, megkérdezte hogy van-e barátom stb. Azóta már nem beszélünk, csak szülinapokon, névnapokon köszöntjük fel egymást és ennyi. Azóta mégis teljesen beleszeredtem. Hogy indíthatnám újra a beszélgetést? Segítsetek!!!
2018. jan. 20. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

"Azóta már nem beszélünk"

"Azóta mégis teljesen beleszeredtem."


Ez azért nem rossz teljesítmény.

Egyébként javaslom, hogy csak kezdj el beszélgetni vele.

2018. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hogyan írjak rá? Bocsi a sok szóismétlésért!
2018. jan. 20. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyan tudhatod, hogy szereted, ha nem is beszélsz vele? :)


Egyébként meg egyszerű. Vagy ürüggyel vagy a tényleges okkal.


Hé, szia, olyan rég beszélgettünk, nem lenne kedved csevegni kicsit? Érdekelne mi van veled mostanában és a többi jöhet magától.

2018. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!