Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok túl rámenős? 15/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl rámenős? 15/f

Figyelt kérdés
Röviden.Évfolyamtársak vagyunk, 15 évesek, taliztunk már 2 szóra többször is. Instán rengeteget beszéltünk, ha leirom neki hogy szeretlek akkor visszairja. És szerintem nem a baráti szeretlekre gondol, sőt biztos. Azt mondta hogy talán járna velem. Mostanába annyi szivet ir nekem... Pedig 1 fiúnak se szokott irni semmi ilyesmit. DE MÉG NEM JÁRUNK! Jövő hétre lebeszéltünk egy talit. Suliból a buszhoz kisérem. Nem lesz az túl rámenős ha megölelem, adok neki puszit (arcra) és megfogom a kezét séta közbe? Köszi a válaszokat! Nyugodtan kérdezzetek ha valami nem érthető. Legyen szép napotok! :)

2018. febr. 23. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Már az is rámenős volt, h mégcsak nem is jártok hivatalosan, de már lerohantad azzal, h "szeretlek". Azért nem gondolom, h te szereted/szerelmes vagy, mert még olyan szinten nem ismered... A 2 puszi mehet, de h kézenfogva menjetek nem.. De ez a lánytól függ.
2018. febr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jaj, en nem birom azokat a fiukat, akik rogton egyszerre akarnak mindent. A kezfogas tul sok lenne nekem egyelore, viszont az oleles mehet szerintem. De a lanytol fugg.
2018. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Az ölelés, arcra puszi, kézfogás, kedves és visszafogott. Az lenne rámenős, ha fogdosni és megcsókolni akarnád.

Egyébként lehet, hogy már jártok, csak nem mondtátok ki rögtön. Találkozgattok, ő is szíveket ír neked, és írja, hogy szeret. Úgyhogy szerintem teljesen kölcsönös a vonzalom.

2018. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!