Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem ir a srac?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ir a srac?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki tetszik nekem es mondtak is hogy en is bejovok neki. Egyszer eloben elkezdtunk beszelgetni aztan proba-szerencsekent rairtam. Beszelgettunk is sokat meg bevallotta hogy tetszem neki es baromi aranyos dolgokat irt.

Masnap kiderult h egy masik csajt is fuzott nemreg de kozos megegyezes alapjan baratok maradtak. A legrosszabb az h nem keres

Tanacs?😌



2018. márc. 10. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed te őt? De most komolyan. Írj rá. Szerintem még örülni is fog neki :D
2018. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De mi van ha en is csak egy csaj vagyok a tobbi kozul akit fuz?:(

Azzal csak magamat egetnem le

2018. márc. 10. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi leégés. Beszélgettek, aztán vagy lesz valami, vagy nem.
2018. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat beszélgetettek és bevallotta, hogy tetszel neki, akkor ez mind nem véletlenül volt, felőle is megvan a szimpátia feléd. Lehet azt várta, hogy te keresd, ezért nem írt rád.

Írj szépen rá, nem lesz ebben semmi ciki! Ha múltkor tudtatok beszélni, most is menni fog

2018. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azon a "sok" beszelgetesen annyit ertettem hogy egyszer beszeltunk osszvissz messengeren de akkor sokat😅
2018. márc. 10. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem en is. Na irtal?:)
2018. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na az van h vegul irtam

Azota beszelgetunk orahosszakat es irta h kuzdeni fog ertem meg mindem mert szeretne velem lenni😍

Szoval alakulnak

Koszonom az osszes eddigi valaszt..segitettetek💕

2018. márc. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!