Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha van egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy srác aki bejön de félek neki írni mert attól tartok hogy idegesítőnek fog gondolni?

Figyelt kérdés

Eddig egyszer sem írtam rá viszont szeretnék már vele beszélni mert bejön csak attól tartok hogy nyomulósnak vagy idegesítőnek esetleg unalmasnak gondol. Tudom nagyon gyerekes ez így de eddig még nem volt fiúm szóval nem nagyon tudom mit kezdjek ezzel most

Ötletek?


"Kedves" és troll kommentek kíméljenek


2018. márc. 14. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, majd keres.
2018. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ráírhatsz, ha te is érdekled őt akkor legközelebb meg majd ő fog írni. Ha meg mégse ír, akkor ne írj rá többször, az valóban nyomulás lenne.
2018. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát… akkor ez lehet bukta


Azért köszönöm a segítséget

2018. márc. 14. 18:07
 4/4 Firedoom ***** válasza:
Egy eselyt megadhatnal neki, sok veszteni valod nincs. Ha rendes a srac akkor problema nelkul elbeszelget veled, ha nem, akkor egyszeruen hagyod.
2018. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!