Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mar harmadik eve hogy szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar harmadik eve hogy szerelmes vagyok egy sracba es nem tudom elfelejteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar kilencedik ota szerelmes vagyok egy sracba de ő nem viszonozza a szerelmet egy idore el is felejtettem azota baratom is van ket eve de mostanaban megint csak ő jár a fejemben es most pont szakitott a baratnojevel igy hat beprobalkoztam nala , jol is ment minden mar megvolt beszelve a talalkozo minden de mikor eljott volna az a nap hat vegul le mondta. Par napig nem is irt. .. hat vegul ra irtam es azt mondta hogy a baratnojet nem tudja elfelejteni es hogy nem tudja mit akar es en meg ezek ellenere is oda vagyok erte hiaba szeret mast :( 18 L

2018. márc. 16. 11:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

1, 9 - ben tanácsot adtam, nem ítélkeztem (rosszul idéztelek, de értettem)

Akit szeretünk, ahhoz őszinték vagyunk.

2018. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem úgy szereted,ahogy kell,ha a másik srácra vágysz. Nem érted? A barátod nem ezt érdemli,fel tudod fogni??
2018. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De persze feltudom fogni nem vagyok ennyire hulye.. es ebben igazatok van csak vele is ez a “se vele ,se nelkule helyzet van “ szoval nem tudom mit csinaljak ..
2018. márc. 17. 10:47
 14/21 anonim ***** válasza:
Úgy érzem,te nem fogod annyira megtisztelni a barátod, hogy elmond neki
2018. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azóta mizu?
2018. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hat mar kezdem magam tul tenni ezen az egeszen :)). Mar nem is gondolok ra .. igazatok volt svajcban ertekelik az ilyes fajta lanyokat .. hat nem szeretnek ilyen lenni :))
2018. ápr. 10. 21:23
 17/21 anonim ***** válasza:
#20: Fogadjunk azóta se mondtad el a barátodnak,és azóta is hazugságban él.
2018. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Pontosan 😊
2018. ápr. 12. 04:16
 19/21 anonim ***** válasza:
23 nem kell ez... ne ítélkezz mások felett - magadba figyelj, ott mi a teendő
2018. ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#24: Van az a szint,amit nem lehet szó nélkül hagyni.

Olvasd már el a sztorit, meg a válaszait , hányinger kerulget az ilyen emberektől

2018. ápr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!