Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem. Valamelyik nap beszélgettem vele és szóba került a szerelem is. Tudja hogy tetszik nekem valaki csak azt nem hogy ő az. Azt tanácsolta hogy mondjam el annak a fiúnak. Nem tudom mit csináljak. 15/L

Ti mit tennétek a helyemben?

A válaszokat előre is köszönöm.


2018. márc. 16. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadd meg a tanácsát
2018. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szolj neki
2018. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit
2018. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne mondd el neki semmiképp. Ismerkedjetek össze jobban, és ha jobban megismer és elkezdesz neki tetszeni, akkor majd ő fogja mondani és lépni fog. A fiúkban benne van egy "vadász oszton", amit hagyni kell érvényesülni. Ha pedig hiába lesztek többet együtt és nem fogsz neki megtetszeni, akkor hagyjad.
2018. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából elég jóban vagyunk. Ő ilyen félénkebb típus, mondta is nekem. Sokat szoktunk beszélgetni
2018. márc. 16. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
ha félénkebb akkor arra várhatsz még egy darabig míg ő nem fog lépni.
2018. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!