Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha a lány 15 éves, a barátja meg 35? Szerintetek lehet ettől még "normális" kapcsolat?

Figyelt kérdés
Írjátok le a saját véleményeteket és kritikát is nyugodtan.

2018. márc. 16. 18:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok itt az ügyeletes nagy korkülönbséges lány (+25), és az a véleményem, hogy ebben az életszakaszban ez nagyon-nagyon durva és egészségtelen. Egy ilyen kapcsolat idősebb fejjel is nagyon nehéz, én egy problémamentesebb első szerelmet javasolnék a lánynak. Én tényleg tudom, hogy ez milyen nehéz, nem bírja el ezt egy kamaszlány szíve.
2018. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem érdekel
2018. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
60%
8-as vagyok, az adósságot, apaságot akart lenni, csak a telefon kijavította.
2018. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez beteg:O 35 évesen miért fordul meg a fejében, hogy egy kislánnyal járhatna? Nekem túl fura lenne; nemnagyon működne. Meg amúgyis má de komolyan hát na, hát ez azért durva de komolyan. Meg amúgy hogyha pl a kislány egyszercsak gyereket akarna, szerintem mire oda jut, a mostani 35 éves hapsi lenne nemtom mennyi; ő már valszeg nem menne bele hogy vállaljanak gyereket. Szerintem felejtsétek el egymást; mert ez szerintem nagyon durva. Az a kislány még bontogatja a szárnyait, a pasi meg élete közepe felé tart valahol. Meg amúgy tényleg hát azé beteg ez, hát hogy képzelheti el egy kislánnyal a jövőjét egy 35 éves férfi? Szerintem egy 15 éves azért még gyerek. Szerintem durva lenne, hosszú távon meg nem is annyira gondolnám működőképesnek. Gondolkodásmód is, meg a csaj éppen elkezdene pörögni, mert kiszabadult az iskolából, a pasi meg lehet, hogy már megy lefelé, pl nem tudnának elmenni együtt bulizni se talán annyira. Mások lesznek az igényeik is, mert nagyon más korosztály. Pl egyik el akar menni kirándulni, de másik fáradt lesz hozzá; egyik el akar menni kirándulni, de a másik a gép előtt ülne inkább; egyik még lehet , hogy akarna gyereket, a másik már annyi idősen valószínű nem, mert meg szeretné élni, amíg felnő a gyereke; de amíg a kislány felnő, és életében is oda jut, hogy gyereket szeretne, a pasi már nem fogja akarna, meg lehet, hogy fáradt is lenne hozzá. Meg pl lehet az még 10-12 stb év lenne, és akkor a pasinak majdnem 50 évesen születne meg az első gyereke. Vagy pl zenei ízlése is más egy olyan embernek aki már korábban is élt, és sokat élt a másikhoz képest, és herótjuk lehet egymás zenéjétől. A kiscsaj majd pont akkor kezd el pörögni, amikor a pasas már lassulna be, talán nem bírnák elviselni egymás tempóját. Miért kell egy 35 évesnek egy kislány? Nem értem. Meg mikor fogják elkezdeni együtt az életüket? A kislány még lehet, hogy jópár évig tanulni fog, és mondjuk ha pl a szülői házból közelebb van neki az iskola, akkor lehet, hogy még ott lakna. Vagy véleménybeli, értékrendbeli különbségek; vagy ilyen pénzügyi dolgok; hogy azt közösen kéne csinálniuk, de a csaj még ha tanul, jóideig eltartott lesz, talán ő is rosszul érezné magát, hogy nem ad bele a közösbe, mert mondjuk pl még egyetemista lenne. 18 éves koráig azért gondolom, egyetem nélkül is a szüleivel lakna. Nem engednék egy 35 éves pasihoz, meg lehet, hogy még nem is akarna elköltözni. Meg az a 35 éves pasi meddig várna rá, lehet, hogy neki már kell a szexualitás is, de egy 15 éves azért talán nem annyira ugrana vele olyan hamar ágyba. Meg nemtom, szerintem teljesen rossz helyzetben vannak, ha most tényleg szerelmesek. Én ilyen helyzetben talán elfojtanám ezt az érzést, vagy nem foglalkoznék vele, és akkor talán elmúlik. Egy ilyen kapcsolatnak nagyon nehezen lehetne közös jövője. Meg még pl az is lehet, hogy az idősebb pasi ilyen kimondatlanul, de apáskodni is akarna a lány fölött, még ha már betöltötte a 18-at, 20-at, akkor is; mert itt olvastam egyszer egy olyat, hogy nemtom, mennyi év volt közöttük, a pasi mindig elkérte a csajnak a keresetét, és ő is adta vissza a csajnak, ha el akart menni venni valamit. Tehát a saját fizetéséhez is akkor fért hozzá, amikor a pasi adott neki belőle, visszaosztotta. Jó, ez mondjuk nem mindig feltétlen jellemző, de lehet, hogy nem is tudna később sem teljes értékű felnőttként, nőként tekinteni a csajra. Szóval én nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. Legyen már esze mindkettőnek; hogy ez közel kivitelezhetetlen. Na de mondjuk el tudnám képzelni, hogy igazi legyen a szerelem, de fura. Nem tom, én elfojtanám, nekem ez túl fura lenne. A pasi nézzen szét az idősebbek között , a csaj meg a fiatalabbak között. Nem tom, én ezt a 20 év korkülönbséget idősebb korosztályban sem vállalnám, ha már pl idősebb lenne a fiatalabbik fél, tehát ha pl elmúlt volna 18, akár sokkal , akár kevéssel. Tehát ha pl a fiatalabb lenne 30, és az idősebb 50, én talán azt se vállalnám, nekem az túl fura lenne. Szóval bocsi , kérdező,de ha ilyen helyzet állt elő, hát , akkor azt most szerintem hagyjátok. Meg amúgy tényleg egyébként sem annyira egészséges tényleg, hogy egy 35 megnéz egy 15 évest. Szerintem nem annyira jó ötlet, hogy összegyertek. Nem nagyon tudnék elképzelni egy ilyen kapcsolatnak jövőt. Talán egy másik életben, amikor közelebb lennétek egymáshoz korban.
2018. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Azért a 20 év nagyon nagy korkülönbség...
2018. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%
*meg mégegy, x év múlva , öregebb kiadásban már nem biztos, hogy ugyanannyira tetszeni fog a csajnak egy, pl ez az 50-30-as felállás, és a csaj lehet, hogy egy fiatalabbra is fog vágyni . Tehát pl nem tutkó, hogy még ráncosan is ugyanolyan vonzónak találná, ami most még tök jónak tűnhet. vmeik elözö vok még
2018. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát végülis, az én szüleim között is 20 év a korkülönbség - 16 éves volt anyum, mikor összejöttek - és jól megvannak, szóval működni működhet, de nagyon kicsi erre az esély.

14/L

2018. márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%
Volt ilyen kapcsolatom és működött. 36/F
2018. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

Az a helyzet, hogy az a pali, akinél egyáltalán eszébe jut az, hogy egy tinivel járjon, vagy bármi mást csináljon, az se nem érett, se nem férfi. Szóval, kedves #18-as válaszoló, Én a helyedben erre nem igazán lennék büszke. Bár az a gyanúm, hogy Te is csak az a tipikus örök álmodozó vagy, mint a többi.

26/F

2018. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

18-as: és meddig működött, ha most 36 vagy?


remélem, nem egy 10 évessel kezdtél..

beteg emberek.

2018. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!