Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy egy srác nem jött be nektek egyáltalán, de később viszont igen?

Figyelt kérdés
15/f
2018. márc. 16. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Aha, sajnos

18/L

2018. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az éppen aktuális kiszemeltemnél az volt az első benyomásom, hogy "Helyes, de semmi extra. Na meg fülbevalója is van, szóval ő biztosan nem fog tetszeni." Nah jah. Aztán a hosszan a szemembe nézett, és olyan szinten megérintett a pillantása, hogy azóta azért ébredek boldogan a hét első három napján, mert tudom, hogy aznap láthatom. Komolyan, képes vagyok emiatt hétfőn mosollyal az arcomon ébredni. Szóval igen.
2018. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát persze, nem a legszerencsésebb eset. Pedig mennyit győzködtem magam arról, hogy neki semmiképp sem szabad bejönnie...
2018. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, miután megismertem.
2018. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Igen.Sőt,eddig csak ilyen volt.

16/L

2018. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kivel nem
2018. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy először nem tetszett... aztán megismertem és ezáltal vonzóbb lett számomra :)

Azóta nagyon oda lettem érte :)

18L

2018. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Oviba egy csoportba jártunk és ki nem állhatuk egymást. Aztán ugyanabba az osztályba kerültünk. Először nem is törődünk egymással. Aztán hatodik második felében elkezdett velem kedves lenni.

Most meg szerelmes lettem belé. És elvileg szerelmes belém ő is, eléggé úgy is viselkedik.

15/l

2018. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!