Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért volt/történt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért volt/történt ez?

Figyelt kérdés
Tegnap egy srác rámírt privátban,hogy szeretne kicsit megismerni.Irogattunk egymásnak egy pár mondatot,de az utolsó üzenetemet már valószínűleg nem kapta meg. Rá mentem a válaszol gombra és azt írta ki,hogy nincs ilyen felhasználó vagy lehet törölte magát. Tényleg törölte volna és nem akart több üzenetet kapni?

2015. szept. 18. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg törölték a profilját....
2015. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet az oldal tiltotta le, nalam is volt, es akarmennyire akartam irni nemtudtam, mert letiltottak.
2015. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 es vagyok, bocsi az ekezetekert.
2015. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Letiltott
2015. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem hiszem,hogy olyan kommentet írt volna,ami okot adott erre,normális és kedves srácnak tűnt.
2015. szept. 18. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ez facebook-on történt akkor vagy deaktiválta a fiókját, - így senki más nem látja, nem tud rákeresni - vagy nemes egyszerűséggel letiltott. 24/F
2015. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem facebookon,itt Gyk-en írt rám privátban.
2015. szept. 18. 16:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem miért tiltott le,hiszen elég érdeklődő volt felém.
2015. szept. 18. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!