Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell csókolózni? Tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni? Tényleg rá érez az ember?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 16:54
 1/7 October15 ***** válasza:
90%

Rá, 7.-ben nyári táborban nagyon ráéreztem.. :D aztán 10 napig forrt az agyvizem, hogy mindig akkor nyitott ránk valaki amikor már éppen belelendülnénk.. [már a csókolózásba és nem másba. :D] Úgyhogy a végén szimplán leszartuk amíg nem egy felügyelőtanár jött be. XD


Ugye milyen romantikus? XD XD


26F

2018. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg ráérzel. Nem kell túlizgulni, amit belecsaptok menni fog.
2018. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát,fogalmam nincs,hogy én hogyan csókolok. Emlékszem az első "csókomra",ahhoz képest,hogy mendkettőnknek első volt,mondhatni elég jó volt. Bár,nem emlékszem már sok részletre,csak annyira,hogy nagyon tetszett a dolog,és hogy utánna évekig nem volt benne részem.

Volt,hogy én "tanítottam" meg valakit csókolózni. Hát,én úgy írnám le,mint amikor valaki sportolni tanul. Ha tanárod van,hamarabb tanulsz,mint nélküle. Idővel pedig ígyis-úgyis bele jön az ember,kialakúl egyfajta "stílusa" mint minden másban is (pl autó vezetésben is vannak stílusok,stb.).

Tehát mondhatni "ráérez" az ember,de ez nem egyről a kettőre megy (legalábbis nem mindenkinél).

2018. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi széprn mindhármótoknak.
2018. márc. 19. 06:39
 5/7 A kérdező kommentje:
*szépen
2018. márc. 19. 06:39
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez picit támpontot ad.:D

Mindenki ráérez, max. az első ne legyen nyelves, ha úgy érzed.

Kövesd a partnered, ne próbáld lenyomni a nyelved a torkán, ne ajándékozd meg egy liter nyállal, és szerintem oké lesz.:)

2018. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. márc. 20. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!