Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak beszéljek vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak beszéljek vele vagy hadjam békén?

Figyelt kérdés
1 éve megismertem egy fiút. Nagyon sokat beszéltem vele aztan kiderült, hogy van baratnője. Én természetesen nem akartam vele tovább beszélni, de nem akartam, hogy megtudja hogy érzek valamit iránta, így tovább beszéltem vele. Aztan pár hónap múlva elmondta, hogy szakított a baránőjével. Aztán még többet beszéltünk, el voltunk és elmondtam neki, hogy mit érzek és semmi konkrét választ nem adott. De a beszelgetéseinken túl köszöntünk egymásnak és bámultuk egymást. Amikor látta, hogy rossz kedvem van akkor mindig csinalt valami hülyeséget. És már több mint fél éve nem beszéltem vele és semmi sem változott ugyanúgy nézzük egymást csak mar nem köszönünk és nem beszélünk.
2018. márc. 18. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp beszélj vele, és mondd el, hogy hiányzik. Úgy érzem, hogy ebből lehet valami, a megérzéseim pedig jók szoktak lenni:)
2018. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele, mondd el, mit érzel, de ugyanakkor tisztázd vele, hogy a barátnőjével szemben volt tiszteletlen azzal, hogy veled beszélt, és hogyha esetleg most összejöttök, akkor mindenképp be kell bizonyítania, hogy veled nem csinálna ilyet.
2018. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 18. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!