Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most mi a helyzet köztünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi a helyzet köztünk?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok,és 1 éves. A fiú, aki nekem tetszik 14 és eggyel fölöttem jár.


Régóta ismerem, de nem voltam belehabarodva eddig, csak olyan december óta.


Körülbelül február vége óta beszélgetünk így napi szinten. Március eleje óta küldözgetünk szíveket, és hihetetlenül elvagyunk együtt :)))

A múlthét volt az, hogy valami ok miatt bejött órán hirdetni valamit, én persze rákvörös voltam, s ő is csak engem nézett és szerintem eléggé izgult:))


Tegnap esett meg, hogy megkérdezte, hogy mi a véleményem róla. Én erre mondtam, hogy szerintem aranyos és cuki. Ő erre replikázott miszerint neki is ez van, s szerinte én nagyon cuki vagyok :)))


Mindig bátorít és mosolyt csal az arcomra :)))


Szerintetek mi ez köztünk?


2018. márc. 19. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok *
2018. márc. 19. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kölcsönösek az érzelmeid, de próbálj többet kideríteni, utalgass a Te érzelmeidre, esetleg kérdezz rá! Ne félj beszélni vele ezekről a dolgokról! Hajrá! :)
2018. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
eddig ahol most tartotok minden bizonnyal van valami kémia Idővel lehet belőle több is
2018. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :))))
2018. márc. 20. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!