Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó felé v rossz felé haladhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó felé v rossz felé haladhat vajon?!

Figyelt kérdés

Sziasztok , 1kis tanácsra v ötletek lennék kiváncsi


A történet : nem rég volt az egyik barátom születésnapja , és elmentem ugye , az este folyamán találkoztam 1 lánnyal ( en 22vagyok , ő 17 )

A lényeg annyi hogy , elkezdtem vele beszélgetni , megismertem valamennyire , és utána megcsókolt , én vissza csókoltam , utána felvetettem neki azt h nincs-e kedve eljönni velem sétálni mert 1 kicsit rosszul voltam a tömeg miatt , igent mondott , ahogy elindultunk megfogta a kezem , hozzám bújt stb , és út közben vhogy feljött 1 téma , ígyszolt: hogy ő szokott füvezni


Na most másnap elkezdtünk beszélni neten , és mégis mondta h tegnapi 1ik legjobb emléke én vagyok


Na most a gondom az hogy ha mégis arra kerülne a sor hogy összejövök vele , sztetek hogyan tudnám kihúzni ebből a helyzetből , és vajon biztos abba hagyná


Csak tisztázás képpen : én torelálom a füvet , de a csaj irtózatos bejön , és úgyérzem hogy hosszútávra is eltudnám képzelni , csak hát ez ugye piszkálja a csőröm


2018. márc. 19. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

nekem se tetszik, biztos nem jonnek ossze drogos csajjal

kerd meg, a sajat erdekeben hogy hagyja abba

2018. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát finoman tereld a jó irányba de semmiképp ne zsarold vagy parancsolj neki
2018. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoval toleralod de megis zavar, gondolom eliras! Amugy egy ilyen lany siman ott hagy hamar az elso het ismeretsegnel megakarod valtoztatni!Van mas is amit megszeretnel tiltani neki mert ezzel csak atvered!ha azt mondtad neki hogy nem zavar es kiderul hogy megis azzal hazudtal neki szoval nem lehetsz valami megbizhato!
2018. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kell neki mondani hogy téged zavarna az ha egy olyasvalakivel lennél együtt aki füvezik és pont. Majd ő eldönti hogy reagál rá, idővel úgy is megfúrja ez a kapcsolatot a részedről.


Vagy te is eltolsz néhanapján vele egyet az ablakban aztán mindenki boldog.

2018. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!