Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjam meg neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjam meg neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Élőben nem merem neki elmondani, én olyankor nagyon leégetem magam. Hogy írjam meg neki?(fiúnak írnék)
2019. máj. 28. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahham...most akkor ez hogy is van? Itt szó nem volt erről. Francokat vagy te szerelmes, csak mindenkire ráerőszakolod magad.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

2019. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen írj rá hogy : szia hogy vagy?

Vagy valami hasonló és valószínűleg el fog kezdődni egy beszélgetés

2019. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk ne támadd le egyből azzal, hogy szereted. Inkább próbáld meg éreztetni, és lassan a tudtára adni. Ha letámadod egyből, maximum azt éred el, hogy megijed az érzelmeidtől - pláne, ha ő nem is érez úgy irántad.
2019. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2# "szia, hogy vagy?" Most komolyan? Ez qrva gyenge és 80% hogy ignorálni fog. Főleg ha ismeretlen az illető
2019. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!