Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy akárhogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy akárhogy próbálok becsajozni, sose sikerül?

Figyelt kérdés
Itt azt kell elképzelni hogy szinte a létező összes féle képen megpróbáltam, és sehogy nem jön össze, max dumálunk 1ideig és nem lesz tali vagy ilyesmi, átlag kinézetű vagyok, tehát a nálam rondábbaknak is azért akad 1-1 csaj, nem szoktak panaszkodni a belsőm miatt, többjében bírnak mint utálnak, és nem értem egyszerűen hogy mi ez az átok rajtam vagy én nem tudom.. valami ötlet vagy bármi?:DD

2019. aug. 28. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne becsajozni akarj..beszélgess aztán majd kialakul ha úgy van. Ha meg nem akkor hiába erőlteted.
2019. aug. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jé magamra ismertem lányban
2019. aug. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem sikerül,mert a "becsajozás", az már a kétségbeesettség határát súrolja. Hiába akarsz egy csaj magadnak,mert magányos vagy,ha rágörcsölsz. Az majd úgy jön,amikor nem számítasz rá,ez a titka.
2019. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szürke, unalmas kisegér vagy.
2019. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Onyx123 ***** válasza:
61%
Nemtudom de velem tegnapelőtt nagy dolog történt.A spanok összehoztak "bár nem valami jó kinézetű csajjal de egy estére elég volt"de mivel volt bennem több alkohol is ezért le smároltam és eddig mindig ugy viselkedtem mint egy félős,csajoktól ijedő faszi de attól a csóktól teljesen más lettem merek leszólítani akármilyen lányt kib*szottul megnőtt az önbizalmam :D .Smárolj le egy lányt egyből tudod mit kell csinálni miről beszélgetni...(mégvalami én nem tettem semmit ezelőtt azt se tudtam kicsoda akart smárolni mondom magamba hát legyen eléggé bevoltam szarva)
2019. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!