Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül becsajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül becsajozni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csinálok rosszul...hamarosan 19 leszek és eddig még nem volt párkapcsolatom...többször próbálkoztam de eddig vagy elutasítottak vagy csak ezzel a ,,most más tetszik” meg a ,,most nem fér bele egy kapcsolat” szöveggel lekoptattak...nem tudom mit kellene másképp csinálnom...volt már más is így?

19f


2018. nov. 7. 20:53
 1/7 anonim válasza:
Szia! Én is ebben voltam régebben de erre a helyzetre a megoldás valahol egyszerű. A "becsajozás" nem akkora hatalmas kihívás hisz ha van önbizalmad kiállásod és nem vagy E.T. :D akkor menni kell a dolog utan keresni keresni keresni be fog jönni egyszer az 100% csak az is fontos hogy hozzád hasonló beallitottságú lányokat keress.
2018. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az igazi probléma a számok terén van.

Nem feltétlen veled.


Bővebben: a nők 40 éves koráig a férfiak vannak többen (KSH adat) .

Tehát egy nőre sokkal több pasi jut 40 éves koráig.

Másrészt a nők többsége a pár évvel idősebb párt keres.


Emiatt rád még kevesebb korban hozzád illő jut, mert ugye ők ilyen korban már szeretik, ha a párjuk kocsival megy értük,

"lehet vele villogni, mert nagylány" , van hova felmenni romantikázni és ez egy ilyen fiatal fiúknál normális módon nem adott.


Én 16 évesen 21

17 évesen 26

21 évesen 26-30

25 évesen 30 éves társaságát kerestem nőként.

Most 36 évesen 41-46 ig kb ami jó nekem.


Mindenki más, de szerintem most pont abban a korban vagy, hogy tényleg nehéz a helyzeted. Csak korod miatt. A korban hozzád illők vagy túl fiatalok még, vagy aki annyi mint te az általában picit idősebbet keres. Szóval nehéz olyat találni a korodban aki évei számában is és mindenhogy jó.

Mert aki meg pár évvel idősebb nálad, az meg cikinek tartja abban a korban amiben most van, hogy fiatalabbal nyomuljon.


Pesze sok ellenpélda is van, de szerintem ez lehet a baj. Unokaöcsém is ezzel küzd.


Csak őt kihasználják. Meghívatják magukat moziba, vacsorázni, vetették vele dolgokat. Aztán soha többé nem látja őket és még egy arcra puszit sem kap.


Pedig már saját háza van, nemsokára kocsit vesz, kedves, jól nevelt. Jóképű.


Ne magadban keresd a hibát.


Próbálj olyan helyekre néni ahol sok hozzád hasonló korú van. Előbb utóbb sikerül.


Szorítok neked.

2018. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak letörni de sztem hagyd a f@**ba.. én már most feladtam pedig csak 17 vagyok 😂 majd úgyis lesz valahogy. Biztos nem maradsz egyedül,a fiúkhoz mindig lesz lány😊😆😅 17l
2018. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan dolog, hogy meg kell tanulni "csajozni". Meg kell tanulni szocializálódni, eljárni és emberekkel beszélgetni magabiztosan mindenféle gátlás nélkül. Aztán egy egyén életében belül is változó, de azért legalább 100 lányból (vagy fiúból, ez a 17 éves hölgynek szól aki feladta a reményt) lesz legalább egy akivel egymásba fogtok habarodni. Egy a fontos, hogy annyira meg kell ismernetek egymást a másikkal, hogy ki tudjon alakulni az érzelmi kötődés.

Szóval első lépés, hogy legyenek barátok, aztán jön az, hogy ismerősök ismerősein keresztül meg tudsz ismerkedni új emberekkel.


Ha számít, 21 vagyok, nemre férfi, ránézésre inkább srác. Eddig volt két egy évig tartó kapcsolatom, meg egy kölcsönös szerelem amiből végül nem lett semmi.


És ha az ember már volt kapcsolatban, akkor sokkal jobban meg tudja becsülni, hogy milyen nyugis egyedül lenni és foglalkozni a saját dolgaiddal. De ne aggódjatok úgy is meg fogjátok látni ti is.

2018. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok, ne idegeskedj a ők csak akkor veszik emberszámba az átlagos férfiakat amikor már ki van építve az egzisztencia.
2018. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A 4#- esnek igaza van..

Ha otthon ülsz, nem fog történni semmi!

Persze nem az kell hogy minden hétvégén bulizz..

Beszeljétek meg a barátaiddal hogy üljetek össze valamelyikőtöknél, vagy menjetek el valahova, csináljatok valami közös programot, és ha gondolják hozzák el valamelyik ismerősüket.

Szerintem még az lehet a baj hogy nagyon rágörcsölsz a dologra..

Nem kell erőltetni.. Jön majd magától.

2019. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mert te becsajozni akarsz.

A nők pedig erre nem vevők, csak a kislányok.

Légy FÉRFI, hozd ki magadból a legtöbbet előtte !

PUA. Keress rá, használd az ingyenes információkat, nem szükséges fizetned bármiért is.

2019. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!