Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak barátot?

Figyelt kérdés

19éves leszek, de még sose volt barátom. Nem tudom mit csináljak, de már zavar, hogy még sose volt. Nem vallottak nekem, szóval ha valaki azzal jönne hogy válogatós vagyok, nem vagyok, nincs miből.

Mostanába kevésbé próbálok a suliba, meg ilyenek a háttérbe maradni, próbálok azért kitünni.

Odafigyelek mit veszek fel, hogy nézek ki. Már nem mondanám magam szürke kisegérnek de még mindig semmi..

Mit tegyek még?


2019. szept. 8. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Oltozz ribisen
2019. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thispain ***** válasza:
0%
Keress.
2019. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Kezdésnek ne akarj mindenképpen találni valakit magadnak. Ha ennyire rágörcsölsz a témára, sokan ki fognak majd használni, ha azt látják, hogy neked mindegy ki az, csak legyen valakid. Egyébként írhatsz nyugodtan üzenetben, és megpróbálok segíteni, ha tudok. Ide nem szeretnék regényeket írogatni, plusz az üzenetet előbb észreveszem. :)
2019. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztos az az oka hogy 70kg folott vagy gondolom meg alacsony bunko stb
2019. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
180centi vagyok 😂 es nem vagyok duci 😂
2019. szept. 8. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok...

Itt a tökéletes példa a 4-es válaszoló személyében... ilyeneket foghatsz ki, ha nem vagy elég óvatos...

2019. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából o mar semmi. Elegen elvettek a maradek önbizalmamat privatba a kérdés kiírása óta. Imádom a gyakori kérdéseket komolyan. 😍🤗
2019. szept. 8. 21:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig még egy órája sincs kint a kérdésed... az azért nem 'rossz' teljesítmény, ha ennyi idő alatt olyan sokan bántottak. Én pont ezért nem írtam rád privátban. Ha te szeretnél, akkor írsz, rád bíztam a döntést. :)
2019. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom irjak e vagy sem. Parasztok az emberek, még úgy is hogy nem is ismernek.
2019. szept. 8. 21:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Te tudod, én nem erőltetem. :)

Én nem fogok beszólogatni, vagy ilyesmi, az biztos.

2019. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!