Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak barátot?

Figyelt kérdés

19éves leszek, de még sose volt barátom. Nem tudom mit csináljak, de már zavar, hogy még sose volt. Nem vallottak nekem, szóval ha valaki azzal jönne hogy válogatós vagyok, nem vagyok, nincs miből.

Mostanába kevésbé próbálok a suliba, meg ilyenek a háttérbe maradni, próbálok azért kitünni.

Odafigyelek mit veszek fel, hogy nézek ki. Már nem mondanám magam szürke kisegérnek de még mindig semmi..

Mit tegyek még?


2019. szept. 8. 21:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Itt is kereshetsz, nekem volt barátnőm gyk- ról :'D


20/f

2019. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne akadj rá erre ennyire! Csak elcseszed! Hidd le nekem, én is pörögtem rajta, 18 éves srác vagyok. Próbálkoztam, csak neten mert élőbe tuti nem megy, sose voltam közösségbe meg barátaim se voltak, igy elszoktam a "kintléttől". Első pár netes próba csak úgy megromlott, távolság. Akivel először találkoztam, egy kis vita miatt inkább törölte magát és nem beszélt velem. A második úgy tűnik túl hamar mondta hogy elfogad, mert elhagyott (Túl kisajátító, törődő vagyok és sokat akarok együtt lenni azzal aki a párom, ez van, ez neki nem tetszett, oké) Most megint van egy lány akivel sikerült találkozni, nem fogom az egész életét leírni meg ilyenek, de elviekbe én vagyok az első akit srác szeret, meg ilyen olyan kedves elfogadó aranyos vagyok, szokásos... Most nem hallok felőle azt hiszem negyedik napja. Tehát ez is bukta. És miért? Mert én is itt vagyok ahol te, kell valaki, kell hogy legyen mellettem valaki akire számíthatk és fordítva, aki tudom hogy szeret és elfogad mindíg itt van hűségbe, csak az emberek k,.vára megbízhatatlanok, és max kihasználnak.. Ezt a te esetedbe nem kell mondanom, lány vagy, te is tudod hogy a fiúk még szemetebbek és max ágyba vinni akarnak, addig olyan édes vagy stb, de egy hét után meg "bocsi, találtam jobbat"... Ha lesz valaki, menj biztosra.. Én is arra mentem, látod, hiába.. Össze se jöttem volna olyannal akiről azt hiszem kicsit is szar szándékai vannak, erre kis "aranyos" visszafogott lányoktól is ezt kaptam :D És akkor még mi fiúk vagyunk "MIND" rohadtak meg "mi használunk ki mindenkit".. Fiú-lány ugyan úgy szemét tud lenni. Amúgy aki külsőre megy azt is pattintsd majd le hamar, 180 vagy ez biztos tökre jó, meg tuti helyes vagy, de ilyen magamutogató instalányok közé ne állj be, bohócnak sminkelve meg kiöltözve stb, mert akkor pont azért nem lesz normális szerető fiú melletted. (Aki ribis, ne csodálkozzon ha úgy is kezelik ;) )

Csak tanács, no offense. Ha külsőre megyünk nekem nehezebb, vagyok legalább 82 kilő, e-mellé 172 magas max, szinte egy törpe vagyok 18 évesen a mai világhoz. De engem a belső érdekel.. (Mondjuk én ott se vagyok 100% patent az biztosXD) Sok szerencsét, és talán megfogadod picit amit mondtam, mert elkapkodni se jó.. én se kapkodtam el, össze se jöttem volna úgy hogy előtte nem mondom meg milyen vagyok és hogy én nem csak pár szaros évre tervezek, és látod így is bukta volt mind.. Biztos nagyon aranyos vagy, ez nem a te hibád egyszerűen csak még nincs ott akinek kell. Ha kell várj 20-25 éves korodik, ha akkor jön el az aki nem csak megfektetni akar, akkor megéri várni! Én azért is kapkodtam el, mert apszolút SEMMI nincs az életembe, kiskorom óta 0-24 itthon ülés egy helybe és ennyi.. :D

2019. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!