Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőm miatt tett friendzone...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm miatt tett friendzoneba "A pasi", lányok más is járt már így, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy számomra külsőleg és belsőleg is tökéletes srác. Magas, vékony, helyes. Úgy beszélgetünk mintha 20 éve jóban lennénk, mellette ami meg számít hogy ugyanolyan beteg a szexuális beállitódásunk (ami elég ritka).

De a baj ott van, hogy neki a "szépségkirálynő" típus jön be külsőleg. Én sportoló vagyok, a személyiségünk 100%-ig passzol, de kicsit vaskos, izmos, tipikus sportoló csaj vagyok, az a fitneszes fajta. 169/69 vagyok, szóval nem kell semmi betegre gondolni.

Hogy birkózzak meg ezzel a helyzettel? Ti mit tennétek a helyemben?



2019. szept. 23. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
A külsőd miatt? Ugyan már! Én egy dagadt disznó vagyok, és hány pasi belém szeretett már ennek ellenére, akiknek pedig a vékony lányok tetszettek.
2019. szept. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem igaz, hogy a külsőd miatt. Ezzel vagy ő etetett meg téged, hogy ne kelljen sokat magyarázkodni, vagy te találtad ki. A gond nagyobb. Ha valóban 100% lenne a passzolás, akkor ez nem jelentene akadályt. Valamit nem veszel észre.
2019. szept. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy már előttem is írták,ha a srác szerint is passzolnátok teljesen Belsőre,akkor nem lenne semmi akadálya a dolognak.
2019. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Milyen az a beteg de ritka szexuális beállítódás már tinikorban?
2019. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak nézik egymást.
2019. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ahogyan már előttem többen írták - máshol van a baj, nem ott, amire gondolsz.

F.

2019. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem barátnőnek nem egy beteges szexuális beállítódású lányt akar. Vagy nem olyat, akivel ez rögtön téma. Ez inkább haverok között szokás. Egy kapcsolatban meg majd kialakul, de nem ez az első az ismerkedés során.

Szóval szerintem sem a külső az ok.

2019. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Hány cm magas a fiu?
2019. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Lepj tovabb :)

Ha o kihagyja, masnak be fogsz jonni.

2019. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!