Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Számotokra kizáró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra kizáró ok, ha egy fiú szegény családból származik?

Figyelt kérdés

Tanultam mindig, igyekeztem ápolt lenni, viszont soha se engedhettünk meg magunknak élvezeti cikkeket?

Van így esélyem barátnőt találni?



2020. júl. 26. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1%
Nincs esélyed.
2020. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Őszinte leszek: Nem kizáró ok, de nem örülnék neki.

Miért?

Nem kaptam soha segítséget a szüleimtől, mindenért nagyon meg kellett dolgoznom. Minden forintot úgy kellett összegürizni. Most belegondolva, ha összejönnék egy ilyen fiúval, akinek semmi tartaléka sőt, még adóssága is lenne, kétszer ekkora teher jönne rám. És azt már nem bírnám.

Ha viszont alapjáraton egy gazdag nő lennék, semmi akadálya nem lenne egy szegény fiúva összejönnöm.

Bocsi, tudom hogy nem épp ezt a választ vártad, de így érzek.

Viszont ez csak az én véleményem.

24/L

2020. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy milyen anyagi helyzetű családból származol nekem személy szerint nem számítana. A kérdés az, hogy hány éves vagy. Középiskolásként már lehet diák melót vállalni, hogy a barátnőddel közös programokon (pl. mozi) tudd fizetni legalább a saját részed. Ha pedig felnőtt vagy, akkor már ciki a szülői háttérrel hárítani. Irány dolgozni és lehetőség szerint félretenni.
2020. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Számomra nem kizáró ok, ha nem lusta, s törekszik arra, hogy javuljon az anyagi helyzete.

20/L

2020. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A nyarakat majdnem végig dolgozom, de az így megszerzett pénzt későbbi egyetemi tanulmányokra szeretném fordítani.
2020. júl. 26. 15:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyáltalán nem számít valakinek az anyagi körülménye. 18L
2020. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Az egy veleszületett adottság, hogy milyen a családod anyagi helyzete. A lényeg, hogy te mit akarsz, te mire törekszel. Normális embernek az utóbbi számít. Aki tanul, képzi magát akár jó szakmát, akár jó diplomát szerez becsülendő, hiszen önmagába és a saját jövőjébe fektet energiát, pénzt és időt.
2020. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
80%
Természetesen találhatsz normális párt magadnak, aki nem a pénzre hajt. Jézusom... aki meg azt mondja,hogy nem az saját magát minősíti. Már nem abban a világban élünk,ahol a ffinak kell eltartania egy nőt. Akinek meg ilyen elvárásai vannak sok sikert az élethez.
2020. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavarna, ha szegény családból származik, de az zavarna, ha folyotn erről panaszkodna, és semmit nem tenne érte. Nem menne el dolgozni, meg nem is tanulna.
2020. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az számít, hogy a srácnak mennyi esze van és mennyi ambiciója?


Ha okos, keményen tanul valami normális iskolában, ami esélyt ad arra, hogy továbbléphessen vagy továbbléphessünk ketten párkapcsolat esetén, akkor nem érdekel, hogy milyen a családjának az anyagi háttere (feltéve, ha az anyagiaktól eltekintve normálisak a családi körülményi).

2020. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!