Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon lelkes vagyok a témával...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lelkes vagyok a témával kapcsolatban viszont elég nehéz helyzetben vagyok. 16 évesen hol lehetne elkezdeni barátnő után keresgélni?

Figyelt kérdés

Már egy éve hogy szakítottam a barátnőmmel és végre kezdem újra azt érezni, hogy szeretnék újra egy olyan lányt, aki szeret, akivel rengeteg új élményt szerezhetek és akár élethosszig tartó kapcsolatot alakíthatok ki. Elég sok helyen próbálkoztam már. Facebookon már nagyjából 20 lánnyal beszéltem, de interneten sose lesz olyan az ismerkedés. Elszoktam járni bulizni is de szinte mindig elszomorodok ha egy olyan lánnyal találkozok ott aki úgy jön oda hozzám, hogy "Szia. Van egy cigid? ". Szóval ez az opcio is bebukott. A mai világban már az utcán sem ismerkednek az emberek. Sajnos már nincs olyan hogy odamegyek random csajokhoz, mert nagy eséllyel elküldenek. Mivel egy olyan iskolába járok ahol (nem túlzok) van vagy 5 lány így ez is kiesett. Így fordulok azzal a kérdéssel felétek, hogy melyek azok a helyek ahol lehet ismerkedni normális lányokkal? Nincsennek nagy elvárásaim, és nem is az a célom, hogy az első nap az ágyba feküdjön velem.

Aki esetleg tudna nekem segíteni, annak nagyon hálás lennék.

Köszönettel egy lelkes Debreceni srác.



2020. nov. 4. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mondanám, hogy rendezvényeken de most az kilőve. Esetleg buszmegálló vagy boltban leszóllítani valakit..
2020. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
16 évesen inkább tanulnod kéne
2020. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

A 2. válaszoló nem az aki kiírta ezt a kérdést? XD

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

2020. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy én leszólítással ismerkedtem meg a jelenlegi barátnőmmel.
2020. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
#3 nem.
2020. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
9%
16 évesen minek neked barátnő? Hiszen még gyerek vagy. Azt se tudod mi a szerelem. Inkább a tanulási járjon az eszed. Gratulálok hogy 16 évesen már bulik a járkálsz és még a szüleid is meg engedik. Ha én ennyi idősen bulikba meg pasik után járkáltam volna hát én ezért akkora pofont kaptam volna.
2020. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj 6-os te mennyire szent vagy. Először is a bulikban 16 év a korhatár szóval legálisan mehet. Másik meg hogy ő fiú szóval nem féltik annyira mint egy lányt akit megerőszakolhatnak. Harmadik hogy lehet többet tud a szerelemről mint te. Negyedik meg az hogy látszik a kérdezőn hogy normális lányt keres. Szóval gondold át mit írsz.
2020. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!