Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csajozak be?🥺 sokan lécii

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozak be?🥺 sokan lécii

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve ,hogy 16 éves vagyok és még egy lánynak sem kelletem..


Hogyan legyen olyan baratnőm aki külsőleg is tetszik?

Olyan lányt keresek kinnek az arca aranyos mint egy cicáé a az alakja átlagosnál picit formásab az nem baj ha a pocakja nem olyan lapos és vannak rajta kis hurkák engem nem zavar 🙂 szerintem még izgatóbb is egy kicsit


Legyen annyira kedves mint szép, és ha én tüzbe vinném a karomat akkor ezt én is elvárom tőle szerintem ezzel mindent elmagyaráztam 🙂


Én átlagosnak mondanám magamat:barna haj ,barna szem,átlagos testalkat

Nem vagyok jobb senkinél se olyan vagyok mint minden 2.ember


Kedvesnek mondanám magamat de csak azzal aki velem is

Elkezdtem sályat test súlyal edzeni és yogázni szóval sportolok is

Nem vagyok annyira okos😒

És még egy távpont amiért nem fogok kelleni az ilyen csajoknak mint amit fentébb leírtam


Elegánsan öltözkök nem tudom számit ez valamit... a

reservedből veszem a polimat meg az ingeimet

És az f&f ből a nadrágaimat leginkáb vászon nadrágot

Ékszerem nagyon nincsen csak egy 16 éves gyerek számara értekes óra


Ápolom a böröm ,3-4 hetente járok fodrászhoz a hajamra oda figyelek

Nem vagyok büdös,jó az ilatom


Hátarozotan kihuzóm magamat úgy viselked mint akinek van önbizalma pedig legszivesebben

olyan kicsire összehuznám magamat hogy elrejtőzzek a világ elől 😔

Nem tudok nagyon mosolyogni sem és nem tudom az életet élvezni (persze ezt nem mutatom a kűlvilágnak) ...föleg akkor amikór láttok más párokat, és boldogak én meg nem lehetek az ☹


Humoros vagyok bár néha szótlan és csöndes

szeretek romantikus sétákat tenni szerteném csokólni azt a lányt kiért meg tennék bármit és akar több órán keresztűl ősze bújva filmet nézni vagy csak beszélgetni bármilyen olyan dologról ami közös bennünk és persze elhivnám cukrászdbaba vagy mekizni és az első pár alkalmat én állnám

Mert ez így helyes!


Persze én is sexuális lény vagyok nekem is kell egy nőnek a gyengéd érintése de ez nem elsődleges szempont


ha választanék a kettő közül inkább az elsőt választanám☺

ami a legnagyobb távpont h jó fiú vagyok..és ez nagyon nem jó

Mert csak kihasználnak és csak barátnak leszek jó



2021. jan. 24. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még egyáltalán nem vagy elkésve és nem maradtál le semmiről. Nyugodj meg, előbb utóbb jön az igazi.
2021. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pesze én meg koldus cigány asszony vagyok...csak akkor jonn ha keresem de én félek ,hogy sérűlni fogok és ez kifoghatni az egesz életemre 😔
2021. jan. 24. 23:08
 3/11 anonim válasza:
74%
Inkább menj vissza legózni, édes istenem... :DDD
2021. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó oke erosen foggalmaztam ezért elnézést kérek ! De a szerelem nem talál rám csak úgy..
2021. jan. 24. 23:19
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

"Nem vagyok annyira okos😒"

Hát az látszik

2021. jan. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtàl magadról azok rendben vannak, szerintem nem lennél taszító a megjelenéseddel senkinek, bár a nyelvi stílusban és viselkedésben jobban kibontakozik hogy milyen is vagy, és ezáltal ki kedvel/ki nem.

16 éves vagy, és semmi baj nincs azzal hogy még nem volt barátnőd. Valszeg most neked ez a legfontosabb, ezért vagy szomoru és ezért is írtad ki ezt a kérdést. Ha tetszik egy lány akkor közeledj felé, udvarolj neki stb. Nem teljesen úgy megy ez hogy akarsz barátnőt, csak hogy legyen és ennyi. Olyat akarj aki felkeltette az érdeklődésed és akarod hogy több legyen köztetek

Szerintem az hogy jó fiú vagy, nagyon is jó. En pl nem randiznék seggfejjel, vagy mit takar az ha valaki rossz fiú? Flegma? Es amugy bárkit kihasználnak, nincs összefüggés, legyél jófiú vagy rosszfiú.

Remélem segítettem egy kicsit, nem tom neked ez hogy fog lejönni. (És legyszi, figyelj a helyesírásra, a rossz helyesírás pl el tudja riasztani a leányokat, csak egy tanaacs)

18/l

2021. jan. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kösz utlólso a valaszod hat a rossz fiú annyi hogy egy kicsit csibészes vagány és tegyuk fell en most a saját korosztalyomat nezem na szóval elnézest a kiérőert...egy rossz fiu olyan aki az elso 2-3 peting utan ott hagya a lanyt vagy napokig nem jelentkezik vagy csak 1 2 szóval


Es igen bunkózik meg szarba veszi a lányt

2021. jan. 25. 08:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen én is így éreztem, és borzalmas volt. Szerintem engem pont ez a rágörcsölés akadályozott meg, tehát az akkori önmagamnak azt mondanám, hogy mély levegő, megpróbálni elfelejteni ezt a kétségbeesést és szépen menni a lányok után, keresni a társaságukat, beszélgetni velük, amennyit csak lehet.
2021. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi kedves vagy hat tegnap direkt bementem a városba h csajozak de nem ment ,nem mertem oda menni...de pedig szemmezgetunk elote..
2021. febr. 8. 13:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen műfaj! Én is nagyon nehezen szántam rá magam, de amikor nagy nehezen megtettem és már benne voltunk a szituban, nem is volt olyan nehéz. Meg hát egy férfinak bírnia kell azt is, ha visszautasítják! Hö, ettől vagyunk kemény csákók! :-)
2021. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!