Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csajozak be?🥺 sokan lécii

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozak be?🥺 sokan lécii

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve ,hogy 16 éves vagyok és még egy lánynak sem kelletem..


Hogyan legyen olyan baratnőm aki külsőleg is tetszik?

Olyan lányt keresek kinnek az arca aranyos mint egy cicáé a az alakja átlagosnál picit formásab az nem baj ha a pocakja nem olyan lapos és vannak rajta kis hurkák engem nem zavar 🙂 szerintem még izgatóbb is egy kicsit


Legyen annyira kedves mint szép, és ha én tüzbe vinném a karomat akkor ezt én is elvárom tőle szerintem ezzel mindent elmagyaráztam 🙂


Én átlagosnak mondanám magamat:barna haj ,barna szem,átlagos testalkat

Nem vagyok jobb senkinél se olyan vagyok mint minden 2.ember


Kedvesnek mondanám magamat de csak azzal aki velem is

Elkezdtem sályat test súlyal edzeni és yogázni szóval sportolok is

Nem vagyok annyira okos😒

És még egy távpont amiért nem fogok kelleni az ilyen csajoknak mint amit fentébb leírtam


Elegánsan öltözkök nem tudom számit ez valamit... a

reservedből veszem a polimat meg az ingeimet

És az f&f ből a nadrágaimat leginkáb vászon nadrágot

Ékszerem nagyon nincsen csak egy 16 éves gyerek számara értekes óra


Ápolom a böröm ,3-4 hetente járok fodrászhoz a hajamra oda figyelek

Nem vagyok büdös,jó az ilatom


Hátarozotan kihuzóm magamat úgy viselked mint akinek van önbizalma pedig legszivesebben

olyan kicsire összehuznám magamat hogy elrejtőzzek a világ elől 😔

Nem tudok nagyon mosolyogni sem és nem tudom az életet élvezni (persze ezt nem mutatom a kűlvilágnak) ...föleg akkor amikór láttok más párokat, és boldogak én meg nem lehetek az ☹


Humoros vagyok bár néha szótlan és csöndes

szeretek romantikus sétákat tenni szerteném csokólni azt a lányt kiért meg tennék bármit és akar több órán keresztűl ősze bújva filmet nézni vagy csak beszélgetni bármilyen olyan dologról ami közös bennünk és persze elhivnám cukrászdbaba vagy mekizni és az első pár alkalmat én állnám

Mert ez így helyes!


Persze én is sexuális lény vagyok nekem is kell egy nőnek a gyengéd érintése de ez nem elsődleges szempont


ha választanék a kettő közül inkább az elsőt választanám☺

ami a legnagyobb távpont h jó fiú vagyok..és ez nagyon nem jó

Mert csak kihasználnak és csak barátnak leszek jó



2021. jan. 24. 22:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz 10es :)
2021. febr. 8. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!