Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha neten kezdeményezek, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten kezdeményezek, akkor kisebb esély van sikerre?

Figyelt kérdés

Elsőéves hallgató vagyok egyetemen, és még szeptemberben megtetszett az egyik szaktársam, csak aztán hirtelen jött a távoktatás, így még nem tudtam nyitni felé. Úgy tűnik, hogy még több hónapig marad az online oktatás, ezért arra gondoltam, inkább neten keresztül tenném meg az első lépést. A lányok többségétől azt hallom, hogy jobban szeretik, ha személyesen mennek oda hozzájuk. Viszont én azt gondolnám, hogy amennyiben szimpatikus számára a srác, akkor nem fogja elutasítani csak azért, mert online írt neki és nem pedig szemtől szemben kezdett beszélgetést vele, főleg egy ilyen vírushelyzetben, amikor nincs is nagyon más lehetőség.

Természetesen nem egy sablon "szia, mizu" szöveget írnék neki, hanem normálisan megfogalmaznám a szándékomat.

Név és kép alapján szinte biztosra veszem, hogy felismerne, tehát tudná, hogy nem vagyok azért teljesen idegen.

Még annyit hozzáfűznék, hogy nem egy tipikus "népszerű" lányról van szó, aki a közösségi oldalakon éli az életét, ebből kifolyólag nem hiszem, hogy naponta kap üzeneteket ismeretlenektől.

Mindent összevetve szerintetek érdemes ráírnom, vagy személyesen így is nagyobb eséllyel fogadná jól a közeledésemet?



2021. jan. 28. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Sokkal jobb a személyes kezdeményezés, sikeresebb is, ez nem vita kérdése. De jelen esetben nem nagyon van más mód, így marad az online próbálkozás és ez nem azt jelenti, hogy nem lesz sikeres. Sok szerencsét. :)
2021. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg így online, így a jelenlegi helyzetben teljesen elfogadott ez a fajta módszer (és amúgy szerintem ha megvan köztetek a kémia és normálisan van megfogalmazva a szöveg akkor normál helyzetben sem probléma) . Ha szimpatikus vagy neki akkor így is tudtok ismerkedni, még találkozni is.

Sok sikert :)

2021. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes alkalom a pendémia az online kezdeményezésre.
2021. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!