Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pingin kérdése:

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, amelyben jól jönnének a vélemények.


Szóval tavaly sikerült beleszeretnem a tanáromba (fiatal pályakezdő, vicces és rendkívűl intelligens szóval nem igazán okolhattok érte), és pár hónap alatt rengeteg olyan szituációba kerültem, amelyek miatt többször azon gondolkodtam, hogy az érzéseim talán viszonzottak is lehetnek. Azonban ugye jött a vírus, karantén stb. Mivel nem találkoztunk a hónapok alatt egyre kevesebbet gondoltam rá. Aztán a ballagáskor láttam utoljára.

Azóta megkezdtem az egyetemet viszont folyamatosan azon kapom magam, hogy egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Decemberben a régi középiskolámba lesz szalagavató, amelyre egy barátnőm által hivatalos vagyok és egyszerűen arra gondoltam ,hogy ez így tovább nem folytatódhat és azon a napon el kéne neki mondanom, hogyan éreztem/érzek iránta. Talán így sikerül magamba végleg lezárnom ezt a fejezetet. Bár nagyon félek is tőle, hiszen sosem léptem ki még ennyire a komfort zónámból. Szerintetek mit kelle tennem?


A válaszokat előre is kösznöm!



2021. okt. 30. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Mostmár akár össze is jöhetnél vele, de simán lehet ő nem érzett semmit, csak az tipikus jófej fiatal tanár volt, akinek a kedveskedései mögött nincs semmi hátsó szándék.

Én előbb mondjuk írnék neki, beszélgetnék vele ott személyesen is, szerelmet azért nem vallanék, de úgy kb. leszűrném, hogy van-e esélyem.

2021. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak kedves volt veled, szeretett tanarkent.
2021. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
78%
Próba, szerencse. Ezek azok a dolgok, amiket később nagyon meg tud bánni, az ember, hogy miért nem tette meg. Én megpróbálnám. Az alkalom adott.
2021. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg. Már nem tanít, így baj nem lehet belőle, viszont ha nem próbálod meg, mindig csak az járna a fejedben, hogy mi lett volna ha.
2021. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet, hogy újra megkeresed, de nem biztos, hogy jó ötlet ezzel "letámadni" rögtön, előbb egy kicsit beszélgetni, puhatolózni.
2021. nov. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Majd mesélj mi volt:)
2021. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Végül nem igazán volt lehetőségem odamenni hozzá, de rögtön felismert és folyamatosan kerestük egymás pillantását. Ezzel sikeresen újra előhívta az érzelmeimet.
2021. dec. 11. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
korod, nemed?
2021. dec. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki üzenetet.
2021. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne próbáld meg, ne nyílj meg előtte. Ha valóban mint lányhoz lett volna kedves, és nem mint tanítványhoz, az érettségi után megtalálta volna a módját, hogy kapcsolatba kerüljön veled.

A szalagavatón odamehetsz hozzá, és szembesülni fogaz, hogy ugyanazzal a kedvességgel fog érdeklődni, hogy megy a tanulás, mire készülsz, stb, mint bárki volt tanárod tenné, aztán megy tivább.

Amit leírtál, az benned zajlik, ne vetítsd ki rá, főleg visszamenőleg.

Szinte biztos, hogy párkapcsolatban él.

Normális férfi tanárok kirekesztik magukból, hogy a szép tinik bontakozó nők is. Meg akarják tartani a hivatásukat, s egy légyottért nem kockáztatják, hogy örökre eltiltsák őket a szakmájuktól.

Tehát minden bizonnyal a saját vélt érzésedhez kalkuláltad az ő tanári (!) figyelmességét.

Ne tedd.

Tinédzser korral jár úgy 12 éves kortól 18-ig, hogy a diáklányok rajonganak a fuatal, jóképű, csinos tanáruk iránt, s úgy érzik,

szerelmesek.

Ezzel értelmes, normális tanár nem él vissza.

2021. dec. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!